Zarejestruj
Okazje dnia:

Lineage Eternal: Szczegółowy przegląd rozgrywki! [video]

Lineage Eternal gameplay

Informacja o sterowaniu jednocześnie czterema postaciami wywołała niemałe zamieszanie i oburzenie graczy. Wszyscy spodziewali się po Lineage Eternal klasycznego hack’n’slasha, którego zeszłoroczne gameplaye zachwycały. Jak dokładnie wygląda system kontroli wielu postaci na tym etapie produkcji? Sprawdźmy!

Bazując na materiałach video od popularnego w świecie MMO Steparu i za jego zgodą, mamy możliwość przyjrzeć się bliżej temu dość nietypowemu rozwiązaniu. Pamiętajmy jednak, że gra nadal jest w fazie developmentu i wiele rozwiązań wciąż może ulec zmianie.

Z informacji jakie uzyskaliśmy do tej pory Lineage Eternal będzie MMORPGiem, w którym gracz steruje i leveluje jednocześnie kilkoma postaciami. Każdego bohatera naszej drużyny wyposażamy indywidualnie w elementy zbroi i broń. W grze występuje podział na strefy, w których sterujemy całym zespołem i takie, w których gramy jedną postacią.

Otwarty świat, eventy i questy

W otwartym świecie kontrolujemy w danym momencie jedną z czterech postaci. Możemy natomiast przełączać się pomiędzy nimi za pomocą klawiszy funkcyjnych F1-F4. Przydaje się to w sytuacjach kiedy nasze punkty HP niebezpiecznie spadają lub mamy cooldown na umiejętności. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni ze składu drużyny, możemy go dowolnie zmienić w menu głównym, zależnie od odblokowanych postaci.

Zmiana sprzętu naszych postaci nie wpływa na ich wygląd, bez względu na to co ubierzemy. Jedyną możliwością modyfikacji prezencji są skórki i kostiumy dostępne w Menu. Delikatny wpływ na wygląd ma też noszona broń. Dobrą rzeczą jest możliwość przekazywania sprzętu pomiędzy członkami drużyny pod warunkiem, że noszą ten sam typ.

Grywalne postacie posiadają po 6 unikalnych umiejętności włączając w to podstawowy atak. Gracze mogą ulepszać umiejętności i kompletnie zmieniać sposób ich działania za pomocą gemów.  Przykładowo możemy użyć gema, który sprawi, że nasza umiejętność atakująca pojedynczych przeciwników, będzie obszarowa. Możemy dowolnie dodawać i usuwać gemy tworząc różne wariację zależnie od typu rozgrywki PvE i PvP.

Dungeony w party

Podobnie jak w poprzednim przypadku, w dungeonach też kontrolujemy jedną postać w danym momencie. Dzięki możliwości przełączania pomiędzy postaciami, dungeony są bardzo łatwe. Pod warunkiem, że zmieniamy bohatera w odpowiednim momencie. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni użyć przedmiotu wskrzeszającego. Jeśli przeskoczycie na koniec poniższego filmu, zobaczycie jak główny boss zabija postać DPS „na strzał”.

Tower of Insolence – solo dungeon

Tower of Insolence to typowy solo dungeon. Kontrolujemy jedną postać natomiast pozostałe trzy kontrolowane są przez CPU. Nadal możemy przełączać się pomiędzy postaciami używając skrótów F1-F4. Jeśli któryś z naszych bohaterów zginie w instancji, automatycznie na jego miejsce wskoczy inna odblokowana postać. Jeśli zginą wszystkie postacie jakie posiadamy nasz przygoda w lochach się kończy.


Źródło: Steparu.com

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000

6 odpowiedzi - Lineage Eternal: Szczegółowy przegląd rozgrywki! [video]

 1. strzyga3 napisał(a):

  Czekam z niecierpliwością na klucz do tej gry lub Lost Ark . Albo ! Bless Online ! 😀

  Odpowiedz
 2. naokoczai naokoczai napisał(a):

  Co by nie powiedzieć NCsoft ma swój unikalny styl jak Blizzard. Jego gry zawsze będą się wyróżniać. Jedyna wada to że tytuły trafiają do EU z dużym opóźnieniem.Ja osobiście byłem zakochany w Lineage 2 w kronice II i III i na Lineage Eternal czekam już od pierwszej wzmianki i filmu który się ukazał kilka lat temu. Konkurent Lost Ark może być zagrożeniem, jednak znając mistrzów od Lineage i Blade and Soul to znajdą sposób by Lost Ark odstawała od LE.

  Odpowiedz
 3. Refejlu Refejlu napisał(a):

  Odkąd zrobili downgrade grafiki i fizyki, oraz dodali kompanow (bot npc) co z nami biegaja przestalem sie interesowac tytulem. W Lost Arku jedyna nadzieja.

  Odpowiedz
 4. Harall Harall napisał(a):

  Tylko dlatego że to Linage na pewno zwrócę uwagę na tytuł 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *