Zarejestruj
Okazje dnia:

Kilka ciekawostek ze świata Paladins – część I

Kontynuujemy naszą serię ciekawostek z gier MMO. Dzisiaj pod lupę bierzemy shootera od HiRez – Paladins. Oto kilka faktów, o których prawdopodobnie nie wiedzieliście!

Jeśli taka forma artykułów Wam się podoba i chcielibyście zobaczyć kolejne części i inne tytuły MMO dajcie nam znać w komentarzach!

Paladins ciekawostki

 • Urodzony w niewoli jako bezskrzydły smok – Drogoz dzięki zaprojektowanych skrzydłom przez krasnoludzkiego inżyniera, wyrwał się oprawcy. Ma on w zwyczaju wypowiadać zdanie mające podwójny wydźwięk „You will not collect any dragon balls!”. Co mniej więcej oznacza, że nie odda on swoich „klejnotów”, ale jest też nawiązaniem do popularnej mangi autorstwa Akira Toriyam-y „Dragon Ball”.

 

 • Duch lasu, ale nie taki niewidzialny, dobry duszek będący jednością z naturą. To wściekłe chodzące drzewo z wielkim toporem. Co ciekawe, Grover jest tak naprawdę mountem  Sylvanusa ze SMITE od HiRez.

 • Mapa Temple Isle – Pierwotnie mapa ta posiadała 3 różne obszary i była zaprojektowana dla dwóch drużyn po 5 graczy każda. Każdy obszar miał centralny punkt do przejęcia. Bazy były zlokalizowane na dwóch przeciwległych krańcach mapy. Ostatecznie mapę podzielono na trzy mniejsze i tak powstały: Frog Isle, Jaguar Falls, Serpent Beach.

 • W przeciwieństwie do typowych przedstawicieli gatunku vulpin, Pip zamiast alchemią leczniczą, zajął się szeroko pojętą bronią wybuchową. Ten równie nieprzewidywalny co niebezpieczny lis posiada dość specyficzne poczucie humoru. Przykładowo likwidując Grohka nuci pod nosem „You’re blue da-be-di-be-de-dead!” co nawiązuje do muzycznego hitu lat 90 Blue (Da Ba Dee) zespołu Eiffel 65.

 

 • Kiedyś wraz z Lexem, Androxus stał na na straży prawa,  ścigał i wymierzał sprawiedliwość przestępcom. Jednak po tragicznej w skutkach konfrontacji z potężną boginią, został dotknięty nieziemską chorobą, która wywołuje niekończący głód dusz. Wiecie, że nasz demoniczny bohater miał wyglądać zupełnie inaczej? Przypomina Wam kogoś?

Źródło: paladins.gamepedia.com

Poradniki Paladins:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
620100

2 odpowiedzi - Kilka ciekawostek ze świata Paladins – część I

 1. Derol Derol napisał(a):

  Za dużo tego – nie w znaczeniu artykułu oczywiście. Tylko światów do ogarnięcia. Jest tylko ciekawych tytułów i dobrze zrobionych, że zwyczajnie nie ma szans ograć wszystko.
  A Paladins wydaje się mieć całkiem ciekawe lore.

  Odpowiedz
  • zel zel napisał(a):

   Lore do Paladins powstaje na bieżąco 🙂 Mam nadzieje ze się rozwinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *