Zarejestruj
Okazje dnia:

Wiadomości w wybranej kategorii: Global Chat

Global Chat: koniec ery MOBA?

Obserwując ostatnie wydarzenia, a mam tu na myśli ogłoszenia w sprawie zamknięcia Gigantic, Master x Master czy Paragon można odnieść wrażenie, że era gier MOBA właśnie przeminęła i bańka ich popularności w końcu pękła.


Global Chat: Trudna gra MMO, która zapadła mi w głowie to?

Od wielu lat dostajemy masę przeróżnych gier MMO. Część z nich z góry pokazuje, jak to są przyjazne dla nowych graczy, zaś druga już troszeczkę mniej. Im więcej gier, tym więcej przeróżnych aspektów i wymagań, które twórcy stawiają nam na drodze.


Global Chat: najlepsza gra MMORPG?

najlepsza gra mmorpg

Chyba najczęstszym zadawanym pytaniem przez fanów gatunku MMORPG jest w jaki tytuł warto zagrać/jest obecnie najlepszy. Nic dziwnego – od pewnego czasu brakuje gier, które porywałyby za sobą tłumy i utrzymywały ten stan na długo.


Global chat: Wstajesz rano a tu…

Zaczynamy podobna zabawę jak na naszym profilu facebookowym. Najlepszy komentarz nagrodzimy losowym kluczem na platformę Steam. Dodanie komentarza nie wymaga logowania!


Global Chat: W jakim świecie z gry chcielibyście żyć?

Żyjąc codziennym życiem, naszła mnie pewna refleksja na temat tego, co się wokół mnie dzieje. Dzień w dzień to samo, a jakieś urozmaicenia występują dosyć rzadko. Jednak co gdyby nagle okazała się możliwość opuszczenia tego wszystkiego i wskoczenia w swój wymarzony świat? W świat, który nie tyle jest magiczny, ale ma wszystko to, co lubimy i się


Global Chat: czy zadania w MMO są istotne?

Zadania w MMO są elementem przez wielu traktowanym po macoszemu; z reguły bowiem polegają one na bezmyślnym kliknięciu akceptuj i pognaniu w świat w poszukiwaniu kilku dzików do zabicia lub grzybków do zebrania.


Global Chat: pirackie czy prywatne serwery gier?

Chyba niewiele jest tematów w świecie gier MMO, które równie bardzo dzieliłyby graczy tak jak pirackie/prywatne serwery* gier. Już samo nazewnictwo mówi samo za siebie: przeciwnicy częściej użyją określenia pirackie, zaś osoby  niestroniące  od tego typu wersji posłużą się słowem prywatne.


Global Chat: Co myślicie o opcjach Auto-Play w grach MMO?

Po krótkiej przerwie wracamy z postami, w których dyskutujemy na tematy pośrednio lub bezpośrednio dotyczące naszego ulubionego gatunku gier – MMO. Wydawać by się mogło, że granie w gry video jest formą spędzania wolnego czasu, czymś co robi się dla przyjemności, hobbistycznie.


Global Chat: Najdziwniejszy wierzchowiec jakiego spotkaliście?

Przemierzając przeolbrzymi świat gry nieraz stajemy się zmęczeni ciągłym bieganiem na piechotę. Tutaj na pomoc przychodzi nam funkcja teleportacji, czy właśnie wszelakie wierzchowce. W grach MMO występują w wielu przeróżnych formach…


Global Chat: Jaki rodzaj rzemiosła preferujecie i dlaczego?

W grach MMO i nie tylko mamy do czynienia z wieloma rodzajami rzemiosła. Każda profesja daje nam szerokie możliwości w samodoskonaleniu się lub w kwestii zarobku. Najbardziej powszechną jest oczywiście wytwarzanie wyposażenia, czy chociażby alchemia dająca nam różnego rodzaju miksturki. Można tutaj wymieniać i wymieniać, a szereg możliwości potrafi być naprawdę wielki. Wiele jest gier na rynku,