Zarejestruj
Okazje dnia:

Wiadomości w wybranej kategorii: Global Chat

Global Chat: czy zadania w MMO są istotne?

Zadania w MMO są elementem przez wielu traktowanym po macoszemu; z reguły bowiem polegają one na bezmyślnym kliknięciu akceptuj i pognaniu w świat w poszukiwaniu kilku dzików do zabicia lub grzybków do zebrania.


Global Chat: pirackie czy prywatne serwery gier?

Chyba niewiele jest tematów w świecie gier MMO, które równie bardzo dzieliłyby graczy tak jak pirackie/prywatne serwery* gier. Już samo nazewnictwo mówi samo za siebie: przeciwnicy częściej użyją określenia pirackie, zaś osoby  niestroniące  od tego typu wersji posłużą się słowem prywatne.


Global Chat: Co myślicie o opcjach Auto-Play w grach MMO?

Po krótkiej przerwie wracamy z postami, w których dyskutujemy na tematy pośrednio lub bezpośrednio dotyczące naszego ulubionego gatunku gier – MMO. Wydawać by się mogło, że granie w gry video jest formą spędzania wolnego czasu, czymś co robi się dla przyjemności, hobbistycznie.


Global Chat: Najdziwniejszy wierzchowiec jakiego spotkaliście?

Przemierzając przeolbrzymi świat gry nieraz stajemy się zmęczeni ciągłym bieganiem na piechotę. Tutaj na pomoc przychodzi nam funkcja teleportacji, czy właśnie wszelakie wierzchowce. W grach MMO występują w wielu przeróżnych formach…


Global Chat: Jaki rodzaj rzemiosła preferujecie i dlaczego?

W grach MMO i nie tylko mamy do czynienia z wieloma rodzajami rzemiosła. Każda profesja daje nam szerokie możliwości w samodoskonaleniu się lub w kwestii zarobku. Najbardziej powszechną jest oczywiście wytwarzanie wyposażenia, czy chociażby alchemia dająca nam różnego rodzaju miksturki. Można tutaj wymieniać i wymieniać, a szereg możliwości potrafi być naprawdę wielki. Wiele jest gier na rynku,


Global Chat: Która gra powinna wystartować drugi raz „na nowo”?

Jak zapewne każdy z Was – graczy wie, na rynku mamy do czynienia z wieloma tytułami. Występują gry popularne oraz te, w które mało kto ma ochotę grać. Te pierwsze zasłużyły na swój sukces dzięki pomysłowi czy samemu podejściu twórców. Jednak na naszej drodze spotykamy produkcje, którym w jakimś sensie się nie udało. Zostały odrzucone przez


Global Chat: Masz swój ulubiony kawałek z MMO?

Grafika w grach jest tym co pozwala nam w parę sekund czy chcemy poświęcić nasz czas danej produkcji. Tak to niestety działa – jesteśmy wzrokowcami. Inaczej jest ze ścieżką dźwiękową. To ona buduje klimat i pozostaje na długo w naszej głowie po wylogowaniu.


Global Chat: Czy kupujesz gry w czasie trwania promocji?

Czarno piątkowe promocje trwają w najlepsze. Bardzo chętnie korzystamy z tej amerykańskiej tradycji, bo kto jak nie my Polacy jesteśmy mistrzami w wykorzystywaniu okazji. Zwłaszcza jeśli można zaoszczędzić trochę grosza.


Global Chat: Jaki model płatności preferujecie?

Nikt z nas nie lubi wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, tym bardziej jeśli chodzi o gry MMO. Nie ma się co dziwić, rynek jest dość niepewny jeśli chodzi o jakość produkcji, a deweloperzy co raz chętniej wyciągają ręce po nasz gold niewiele oferując w zamian.


Global Chat: Czy kiedykolwiek wykorzystałeś bugi na swoją korzyść?

Bugi są nieodłączną częścią gier nie tylko MMO. Można z nimi walczyć, ale nie sposób je wyeliminować. Aktualizacje i hotfixy usuwają jedne, lecz na ich miejscu w oka mgnieniu pojawiają się następne. Przybierają różne formy, wpływając na mechanikę gry, questy, skille i działanie bossów. Utrudniają życie deweloperom i graczom.