Zarejestruj
Okazje dnia:

Wiadomości w wybranej kategorii: Konkurs

[KLUCZE] Paladins – do zgarnięcia wartościowe klucze na skórki! [ZAKOŃCZONY]

Paladins darmowe skórki

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie Paladins. Nagrody, czyli klucze na skórki zostaną rozesłane na maile (do końca dnia), z których otrzymaliśmy poradniki. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców, a poradniki opublikujemy niebawem. Gratulujemy!


[KLUCZE] Paladins – do zgarnięcia darmowe klucze do zamkniętych beta testów na Xbox i PS4!

Wczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu zamkniętych beta testów Paladins na konsolach Xbox One i Playstation 4. Dzisiaj mamy dla Was darmowe kody upoważniające do wzięcia w nich udziału! 50 sztuk na PS4 i tyle samo na XO rozdamy na drodze losowania w zamian za polubienie naszego profilu na Facebooku.


[KONKURS] Dropzone – Zakończony – Wyniki!

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie Dropzone współorganizowanym z Gameforge. Nagrody, czyli klucze do gry Dropzone na platforme Steam zostały rozesłane. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców. Gratulujemy!


[KLUCZE] Gwint – do zgarnięcia klucze do zamkniętych beta testów!

Dzięki nawiązaniu współpracy z CD Project Red mamy do rozdania dla naszych czytelników 50 kodów upoważniających do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach Wiedźmińskiej gry karcianej GWINT!


[KONKURS] Hero Zero – zakończony – Wyniki!

Dziękujemy za wzięcie udziału w pierwszym konkursie współorganizowanym z deweloperami gry Hero Zero. Nagrody, czyli kody na wspomagacze pracy i oponki otrzymają WSZYSCY, którzy nadesłali zgłoszenie. Kody będą wysłane jeszcze dzisiaj (18-02-2017).


[KLUCZE] MU Legend – do zgarnięcia klucze do CBT2! [ZAKONCZONE]

Już 21 lutego rozpoczną się drugie zamknięte beta testy MU Legend od Webzen. Z tej okazji mamy dla Was 500 kodów upoważniających do wzięcia udziału  w testach!


[KLUCZE]: Revelation Online – zakończone

KONKURS ZAKOŃCZONY Jako, że zamkniętych beta testów Revelation Online zostało trochę ponad tydzień – nie ma co tracić czasu. Pierwsze 100 osób, które zgłosi się w komentarzach pod tym postem otrzyma od nas klucz do CBT3!


[KONKURS]: Revelation Online – Facebook

Już 19 stycznia rozpoczną się trzecie zamknięte beta testy Revelation Online, nowego MMORPG od my.com. Z tej okazji mamy dla Was kody upoważniające do wzięcia udziału  w testach!


[KONKURS]: Revelation Online – druga tura! [KONIEC]

KONKURS ZAKOŃCZONY Zamknięte beta testy Revelation Online trwają w najlepsze. Jeśli nie udało Wam się załapać na kluczyk do CBT2 w naszym poprzednim konkursie, mamy dla dobre wieści – dostaliśmy kolejną pulę! Jako, że testy już trwają i nie ma co tracić czasu, klucz otrzyma pierwsze 50 osób, które zgłosi się w komentarzach pod tym postem.


[KONKURS]: Revelation Online

Już 20 grudnia rozpoczną się drugie zamknięte beta testy Revelation Online, nowego MMORPG od my.com. Z tej okazji mamy dla Was kody upoważniające do wzięcia udziału  w testach! 30 sztuk rozdamy na drodze losowania w zamian za polubienie posta oraz naszego profilu na Facebooku.