Zarejestruj
Okazje dnia:

Artifact: The Dota Card Game – Valve ogłosiło nową grę

Artifact The Dota Card Game

Podczas tegorocznych finałów największego turnieju w grze Dota 2, firma Valve zaskoczyła fanów ogłaszając nową grę – Artifact: The Dota Card Game. Wydarzenie miało miejsca podczas drugiego dnia turnieju The International 2017.

Nowe dzieło Valve będzie, jak wskazuje nazwa, kolekcjonerską grą karcianą, która stanowić ma spin-off popularnej gry MOBA Dota 2. Premiera została zaplanowana na przyszły rok, zaś nad produkcją czuwa Brad Muir, kojarzony z takimi tytułami jak Massive Chalice, Iron Brigade i Brütal Legend. Co więcej, twórcy Artifact nie ukrywają że chcą konkurować z karcianką Blizzarda czyli Hearthstone.

Poniżej możecie zobaczyć zaprezentowany zwiastun, który jednak najwyraźniej nie przypadł do gustu fanów. Na blisko 180 tysięcy wyświetleń głosów pozytywnych jest około 1500, zaś negatywnych… blisko 7000. Prawdopodobnie wszystko przez to, że gracze liczyli na to, że Valve pracuje nad Half-Life 3, które w najbliższym czasie ma nikłe szanse na powstanie.


Źródło: Artifact: The Dota Card Game

Zostaw komentarz

Omega

Gdzieś w Valve.
– Musimy zrobić super nową grę! Taką, która podbije rynek!
– Może w końcu ruszymy half life 3 i przygotujemy produkt idealny aby pobił wszystko co istnieje?
– NO COŚ TY. NIE WARTO. Niech poczekają jeszcze 20 lat i zapomną. Może karcianka? Taka w klimatach doty…
– A w sumie, wybijmy się i idźmy za wszystkimi, my też potrzebujemy własnej karcianki
– Ale oni na tego half life 3 czekają, zawiedziemy ich… *zwolniony*

Deargol

No i kolejna karcianka. Co rusz ktos robi nowa… lepiej by rzeczywiście zrobili half life 3 i wszyscy byliby szczesliwi

Xzerh

Fakt. Niestety ludzie mają po prostu mega wielkie oczekiwania co do Half Life 3, więc musieliby zrobić grę wręcz idealną. Jeśli by im nie wyszło, to po prostu by się to im bardzo odbiło.

wpDiscuz