Zarejestruj
Okazje dnia:

Dungeons & Dragons Online: rozszerzenie Gnomework

Dungeons and Dragons 2

Studio Turbine ujawniło szczegóły najnowszego darmowego rozszerzenia do Dungeons & Dragon Online o nazwie Gnomework. Ma ono zawierać nową linię zadań fabularnych, które zabiorą graczy w kolejne przygody i poprowadzą przez trzy nowe dungeony.

Gnomy zadomowiły się w świecie DDO przy okazji poprzednich aktualizacji, a teraz oczekują na pomoc graczy.

Nieco więcej na temat dodatku oraz ogólny zarys fabuł możecie poznać na oficjalnej stronie gry. W chwili obecnej nie ujawniona została data premiery rozszerzenia Gnomework.


Źródło: Dungeons & Dragons Online – Gnomework
Autor: Derol
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
010000

7 odpowiedzi - Dungeons & Dragons Online: rozszerzenie Gnomework

 1. boloyang napisał(a):

  Ja osobiście gram na serwerze ” Salrona ” i widzę codziennie masę graczy, raczej rzadko trafiam na rodaków ale nie można powiedzieć że ” nikt w to nie gra „. System rozwoju postaci i różnorodność przedmiotów jest niepowtarzalna i pomimo upływu lat bawię się coraz lepiej.

  PS. nowy dodatek Mist of Ravenloft urywa 4litery!

  Odpowiedz
 2. gravisrs gravisrs napisał(a):

  Uwielbiam DDO, niestety jest dość wymagająca na początek – ale właśnie przez ten poziom skomplikowania nie zdążyła mi się jeszcze znudzić przez 10 lat. Gra żyje, nowy kontent co 2 miesiące, nowi gracze, nowe gildie, brak gimbusów. Grafika co prawda przeze te 10 lat się mocno postarzała, ale wciąż jest dobra. Zapraszam do gildii Magia i Miecz na Argonnessen.

  Odpowiedz
 3. ZimnaStal napisał(a):

  Dokładnie tak, nie wiele osób w to gra i osobiście jestem zawiedziony tą grą. Lubię bardzo D&D ale nie takie, chodzenie na sesje, podręczniki, kostki do gry i te sprawy takie D&D lubiłem. Od gry na pc i to gry online D&D spodziewałem się czegoś innego. Nie takie D&D chciałem zobaczyć.

  Odpowiedz
 4. Kirai Kirai napisał(a):

  Moim zdaniem DnD to kicha na chwilę obecną. Taka marka i takie możliwości jakie mieli, mogły im spokojnie pozwolić rywalizować z WoW.. a tak co mają? Jeden ze średniaków. Jako fan DnD jestem zasmucony ich grą :c

  Odpowiedz
  • Khaelus Khaelus napisał(a):

   mi się podoba , ale nie mogę przeboleć że tak mało osób gra, przez co gra jest dla mnie skreślona (nie lubie w mmo grać samotnie 🙂 )

  • Derol Derol napisał(a):

   W sumie przyznać muszę ze wstydem, że do tej pory nie miałem okazji wypróbować DDO – ot zawsze słyszałem, że prawie nikt nie gra i chęci przechodziły.

  • Zeikor napisał(a):

   Derol ja tak samo heh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *