Zarejestruj
Okazje dnia:

Edengrad: rusza zbiórka na kickstarterze polskiego mmorpg

Edengrad s2

Edengraad, survivalowa gra mmorpg w klimatach postapokaliptycznych od poznańskiego studia Huckleberry Studio, wystartował w ramach kampanii na kickstarterze. Twórcy potrzebują 39 tysięcy funtów, aby gra mogła powstać – docelowo na komputery MAC, i z systemem Windows oraz Linux.  Jak mówią twórcy: Edengrad to nie DayZ, ani Minecraft. 

Edengrad to symulator post apokaliptycznej rzeczywistości. Gracz wciela się w potomka ludzi którzy przeżyli „zagładę ziemi”. Głównymi elementami gry jest przetrwanie, crafting, ekonomia oraz walka w stylu hack and slash.

Gra ma oferować możliwość tworzenia przedmiotów, budynków, wiosek, a nawet… całych miast przez graczy. Na tym również ma skupiać się tzw. endgame – gracz będzie prowadził własne miasto, zawierając sojusze i walcząc z wrogimi osadami. A PvP według założeń ma być otwarte z możliwością upuszczenia przedmiotu po śmierci.

Oprócz tego tytuł zaoferuje pół-losowo generowane zadania. Oznacza to tyle, że ogólny świat gry jest stworzony przez twórców gry – jednakże położenie skrzynek, sekretów, a nawet ułożenie drzew, kamieni itp. w lesie jest generowane losowo. Co więcej, gracze mogą ingerować w świat wycinając lasy lub w przypadku dużych sojuszy, wpływając na fabułę.


Źródło: Oficjalna strona Edengrad
Autor: Derol
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000

2 odpowiedzi - Edengrad: rusza zbiórka na kickstarterze polskiego mmorpg

  1. Maelzis Maelzis napisał(a):

    O ile to co planują ładnie i zachęcająco brzmi, to wiele gier miało to już takie coś wprowadzać. Mimo że zainteresował mnie opis to podchodzę do tego sceptycznie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *