Zarejestruj
Okazje dnia:

Monster Hunter World: Zachodnia wersja zapowiedziana na E3! [video]

Capcom wreszcie potwierdził zachodnie plany wydawnicze odnośnie sieciowej wersji ich niezwykle popularnej gry – Monster Hunter. Premiera gry na konsolach zaplanowana została na początek przyszłego roku, posiadacze komputerów PC będą musieli poczekać trochę dłużej.

Monster Hunter World to opracowana przez firmę Capcom gra akcji z wbudowanym trybem kooperacji. Wcielamy się w łowców potworów i wraz z podobnymi nam śmiałkami wyruszamy polować na gigantyczne bestie. Mechanika walki jest czysto zręcznościowa i premiuje ścisłą współpracę z kolegami z drużyny. Bohaterowie poza tradycyjnymi zręcznościowymi atakami posiadają również potężne umiejętności specjalne aktywowane ręcznie. Nie zdominowały one jednak rozgrywki, jak w typowych MMORPG-ach i używane są sporadycznie. Gracze mogą łączyć te umiejętności w drużynowe combosy.

Monster Hunter Online powstało w oparciu o technologię CryEngine 3. Ten nowoczesny silnik umożliwił autorom wprowadzenie destrukcji otoczenia. Niektóre monstra potrafią nawet wyrwać drzewo i posłużyć się nim jako maczugą lub cisnąć w bohaterów kawałkiem zburzonego budynku. Ponadto bronie postaci zostawiają trwałe blizny na ciałach bestii.


 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *