Zarejestruj
Okazje dnia:

Wiadomości w wybranej kategorii: Quest log

Quest log: Jak kolekcjonujecie gry?


Quest log: Świat MMO oczami NPC

Podczas zagrywania się w różne gry, czasami zdarzało mi się poddać krótkiej refleksji na temat tego, jak wygląda życie postaci niezależnej. W wielu grach ich rola skupia się głównie na staniu w miejscu i rzucaniu każdemu graczowi tej samej misji. Odstawmy na chwilę komentarz „to tylko gra…” i postawmy się na jego miejscu.


Quest log: Tibia kiedyś i dziś

Tibia mimo prawie dwudziestu lat (20 urodziny w styczniu) na rynku nadal cieszy się sporą popularnością wśród fanów gatunku MMORPG. Jak zmieniła się na przestrzeni tych lat i czy zmiany te wyszły grze na dobre? Temat zgłębił okos90 i podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami.


Quest log: Koniec ery MMORPG?

Kolejny z cyklu „Quest log” artykuł, w którym poruszamy gryzące nas – graczy tematy. W pełni stronnicza i niesubiektywna ocena rzeczywistości. Garść przemyśleń i jeszcze więcej biadolenia, na które gorąco zapraszam!


Quest log: Co z tym MMO?

Często przemieszczając się w sieci widzę powtarzające się teksty, opinie jakoby te stare, wręcz kultowe gry MMO były tymi idealnymi. Ale czy to na pewno prawda, a może jednak to tylko nasze wspomnienia i sentyment do tego co było?