Okazje dnia:

Bless Online: Neowiz prezentuje klasy postaci

Bless Online klasy postaci

Każdy dzień przybliża nas do premiery Bless Online na Steam. Biorąc ten fakt pod uwagę, studio Neowiz przygotowało prezentację kilku klas postaci; gracze będą wybierać bowiem spośród profesji takich jak: Berserker, Guardian, Paladin, Ranger i Mag.

Trzy z pięciu klas doczekało się również krótkiej animacji, chociaż akurat te raczej nie pomogą przy wyborze najlepszej dla siebie klasy. Poniżej możecie znaleźć przetłumaczone opisy wymienionych profesji – oryginalny post znajdziecie w tym miejscu.

  •  Berserker – King of the Battlefield

Uważany za odważnego przez sojuszników, ale przerażającego przez wrogów – berserker żyje po to by walczyć. Uzbrojony w gigantyczny dwuręczny topór, nieustraszony Berserker nigdy się nie wycofuje, nawet gdy wrogowie przeważają liczebnie.

 

  • Ranger – Death from Afar

Zanim ktokolwiek zda sobie sprawę z ich obecności, rozpoczyna się walka na odległość! Ranger (Strażnik) patroluje dzicz, jest ekspertem od tropienia, rozpoznania i zasadzki. Strażnik zadaje krytyczne obrażenia wrogom – tym potężniejsza gdy zwiększa się ich koncentracja.

  • Mage – Guardian of the Ancient Order

Mag zwiększa swoją moc łącząc różne cechy; wody, ognia, wiatru i ziemi. Kontrolują także elementy sił natury takie jak grzmoty i śnieg, mogąc je wykorzystać do zamrożenia lub spalenia wrogów. Mag jest znany ze swoich wybuchowych ataków i potężnych umiejętności.

  • Guardian – Protector of the Battlefield

Korzystając z bogatej wiedzy taktycznej, Guardian (Opiekun) rozkazuje sojusznikom i pomaga im znaleźć taktyczne możliwości, utrzymując wrogów w ryzach. Guardian, nawet otoczony przez potwory jest zawsze spokojny i będzie nadal chronić członków swojej drużyny. Niezawodny Guardian zawsze chroni front.

Bless Online Guardian

  • Paladin – Beacon of Healing

Paladyn atakuje i używa swojej tarczy jako osłony, jednocześnie wykorzystując święta magię, by uzdrawiać i ożywiać sprzymierzeńców. Paladyn może sprawić, że bitwa będzie przebiegać pomyślnie poprzez wzmocnienie specjalnej linii umiejętności.

Bless Online paladin


Źródło: Bless Online klasy postaci
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
512001