Okazje dnia:

TOP5: Najciekawsze gry MOBA na telefon/tablet

gry moba na telefonGry MOBA zdominowały gatunek MMO na komputerach PC. Dostosowane do ekranów dotykowych, nie gorzej radzą sobie na urządzeniach mobilnych. Poniżej znajdziecie pięć naszych propozycji, w które możecie zagrać w każdej wolnej chwili!

Vainglory (Android, iOS)

Jedna z najpopularniejszych gier MOBA na urządzenia mobilne, która zadebiutowała w 2015 roku. Twórcy gry skupiają swoją uwagę na esportowych aspektach.produkcji. Częste aktualizacje i dodawanie nowych elementów to spora zaleta Vainglory. Jako jedna z nielicznych gier mobilnych oferuje tryb 60fps. Duża popularnośc przekłada się na krótki czas oczekiwania na start meczu.

Titan Brawl (Android, iOS)

Titan Brawl to jedna z prostszych gier tego typu, przez co jest świetną opcją dla rozpoczynających swą przygodę z tym gatunkiem i casuali. Największą zaletą są krótkie czasy rozgrywki. Większość meczy kończy się w mniej niż 3 minuty, co pozwala na grę praktycznie w każdej wolnej chwili.

Ace of Arenas (Android, iOS)

Bardzo przyjemna i łatwa do opanowania MOBA. Wyróżnia się ciekawym systemem sterowania, który poza klasycznym stukaniem w ekran wymaga „rysowania palcem” w celu użycia specjalnej umiejętności lub ataku. Warto podkreślić brak P2W.

Iron League (Android, iOS)

Jedna z nowszych produkcji, nie posiadająca jeszcze pokaźnej bazy graczy. Mecze rozgrywane są w drużynach 3vs3, przez max. 10min. Do wyboru mamy 30 postaci i różne tryby rozgrywki. Developrzy na bieżąco wprowadzają aktualizację i poprawki.

Call of Champions (Android, iOS)

Call of Champions to jedna z popularniejszych pozycji w naszym zestawieniu. Jedna gra zajmuje zwykle mniej niz 5minut, a całość nastawiona jest w dużej mierze na esport. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie graczy komputerowych w momencie, gdy jakaś osoba opuści mecz. Istnieje też tryb obserwatora dla tych, którzy nie czują się jeszcze na siłach lub po prostu lubią pooglądać jak inni grają.


Pozostałe zestawienia:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
600000