Okazje dnia:

Inne

 • Inne

  • Lineage Eternal: Szczegółowy przegląd rozgrywki!

   By zel
   Informacja o sterowaniu jednocześnie czterema postaciami wywołała niemałe zamieszanie i oburzenie graczy. Wszyscy spodziewali się po Lineage Eternal klasycznego hack’n’slasha, którego zeszłoroczne gameplaye zachwycały. Jak dokładnie wygląda system kontroli wielu postaci na tym etapie produkcji? Sprawdźmy! Read More »
  • Syndrom niedokończonej całości: Dlaczego kochamy MMO?

   By Uncle Over
   Czy zdarzyło się Wam kiedyś skrytykować kogoś za to, że ogląda popularny polski serial z doktorem Lubiczem? Jeśli tak to uważajcie, aby nie wyjść na  hipokrytów, ponieważ większość gier MMO bazuje dokładnie na tym samym schemacie psychologicznej manipulacji. Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego gry sieciowe tak bardzo uzależniają. Read More »
  • Gold Sellerzy: Szara strefa MMO

   By Uncle Over
   Wyobraź sobie, że przychodzisz rano do pracy. Siadasz przed komputerem, odpalasz ulubioną grę i tłuczesz moby. Następnie zajmujesz się craftingiem drogich przedmiotów. Kilka godzin później wykonujesz lukratywne operacje na markecie. Około godziny 18 przelewasz wszystkie zarobione pieniądze na konto postaci swojego supervisora i wyłączasz grę. Podchodzisz do kierownika zmiany, odbierasz wypłatę Read More »
  • Blade and Soul: Historia Mushin’s Tower.

   By Derol
   Pierwsze siedem poziomów Mushin Tower zawita do Blade and Soul już 10 lutego razem z aktualizacją Rising Waters (więcej na jej temat znajdziecie tutaj). Najwyższa więc pora, aby nieco lepiej poznać historię samej Wieży oraz wyzwań, które czekają na śmiałków. Read More »
  • VainGlory: Autumn Season 2015 Katowice – część II

   By zel
   Jako, że minęło sporo czasu od zakończenia turnieju i każdy zainteresowany wie jak się skończył, moja relacja jest trochę inna. Nie będę opowiadał wam o szczegółowym przebiegu gry chociaż i o tym znajdziecie kilka słów.  Chciałbym opowiedzieć o wrażeniach i odczuciach jakie miałem okazję przeżyć. Read More »
  • Heroes of the Storm: Podsumowanie pierwszych miesięcy

   By zel
   Podsumowanie pierwszych miesięcy od czasu premiery Heroes of the Strom. Spojrzenie od strony ekonomicznej na  Blizzardowskie podboje gatunku MOBA. Artykuł na podstawie analizy Joost van Dreunen z Superdata. Zapraszam do lektury. Read More »