Okazje dnia:

Paladins: O reworkach słów kilka

Paladins reworkOstatnimi czasy Hi-Rez coraz to prężniej wprowadza zmiany do Paladins. Efektem tego są mniej lub bardziej odświeżone i przebudowane wersje niektórych Championów, tak zwane reworki. Przyjrzyjmy się bliżej tym zmianom…

Pierwszą postacią, która została odświeżona już w lipcu jest złośliwy gremlinek czyli Ruckus. Sam Ruckus stał się młodszy (co według mnie wygląda lepiej). Zmieniła się także kolorystyka jego ubrań. Jednak nie tylko Ruckus się zmienił. Odnowiony został także Bolt, który teraz wygląda tak jak powinien – jest zbudowany z drewna (czy czegoś takiego :P) i drewnianych beczek (które służą za główny korpus robota). W końcu Ruckus jest takim majsterkowiczem, więc Bolt powinien wyglądać tak trochę DIY, tym czasem do niedawna wyglądał jak jakiś fabrycznienowy model seryjnie produkowanego robota bojowego).

Stary skin jest dostępny w customizacji. Hi-Rez tłumaczy zmianę tym aby, czempion bardziej pasował do lore, które ma się pojawić w niedalekiej przyszłości.

Bardzo niedawno twórcy dodali rework do kolejnego bohatera. Jest nim karłowaty krasnolud-mechanik czyli Barik. Tu zmiany nie są jakieś gigantyczne ale tu także czempion został dopasowany stylistycznie pod klimat fantasy. Dodano więcej cieni, lepsze kolory itd. Tu ciekawostką jest to ,że jego wieżyczki także zostały odnowione. Stary skin jest dostępny przez limitowany czas za 1 golda w customizacji.

Ostatnim reworkiem jest Grohk. Ten reowrk został zapowiedziany lecz nie można powiedzieć w jakim stopniu zostanie odmieniony nasz czempion. O tym reowrku dowiedzieliśmy się z wpisu Dyrektora Artystycznego Paladins, Thomasa Holt’a na reddicie:

“[…]Grohk jest bardzo ważnym czempionem w grze, niedługo przejdzie gruntowne zmiany[…] Jestem podekscytowany tym co stanie się z naszym ulubionym orkiem. Ale potrzeba czasu żeby wszystko dopiąć wszystko na ostatni guzik. Prawdopodobnie potrwa to kilka miesięcy. […]”

Jest tu wprost powiedziane, że na rework “naszego ulubionego orka”  poczekamy jeszcze “kilka miesięcy”. Jako ciekawostkę można podać że Holt napisał także(prawdopodobnie w imieniu całego Hi-Rez’u):

„[…] Przepraszam wszystkich fanów Grohka za to że musicie tak długo czekać […]”

Czytając tą wypowiedź trudno nie odnieść wrażeniaże Hi-Rez Studios celowo nie wydawło skinów do Grohka (co wywołąło irytację u jego mainerów) aby po czasie wgnieść nas w ziemię reworkiem.

Jak widać, reworki dostaja głónie “starsi” czempioni, więc myślę że czempioni pokroju Tyry, Maeve, lub Torvalda mogą spać spokojnie. Według mnie wszystkie te zmiany są raczej pozytywne, ale opinię końcową pozostawiam wam.


 Paladins rework