Okazje dnia:

Diablo na Androida – czyli TOP5 mobilnych hack and slash-y

Diablo AndroidChyba każdy zna najpopularniejszego przedstawiciela gatunku Hack and slash. Mimo olbrzymiej popularności na komputerach PC, nie doczekaliśmy się oficjalnej mobilnej wersji Diablo. Nic straconego, istnieje wiele dobrych, darmowych tytułów tego typu. Kilka naszych alternatywnych propozycji znajdziecie poniżej!   

Dungeon Hunter 4

Na początek Dungeon Hunter 4. Jest to gra RPG z typowo „diablowatą” rozgrywką hack and slash. Wybieramy jedną z czterech postaci, o unikalnych umiejętnościach  i statystykach. Jak przystało na h’n’s przyjdzie nam zgładzić hordy przeciwników i bossów. Jest też tryb PvP i co-op.

Inotia 4

Czwarta odsłona androidowej serii Inotia. Do wyboru dostajemy aż sześć różnych klas postaci oraz prawie 400 map do zwiedzenia. Nie brakuje klasycznych elementów RPG jak zdobywanie poziomów i uczenie się nowych umiejętności.

Eternium Mage and Minions

Mage and Minions to kolejny przedstawiciel hack and slash z elementami RPG. Jedna z nielicznych gier mobilnych, która daje możliwość zabawy offline. Gra oferuję duże zróżnicowanie pod względem potworów i scenerii, od szkieletów i demonów przez roboty po obcych…

Soulcraft 2

W grze wcielamy się w anioła, który staje przeciwko wysłannikom piekieł. Dalej to już klasyka, zabij setki potworów by uratować świat. Dodatkowo w grze istnieje liga PvP i możliwość tworzenia własnych gildii.

Ire: Blood Memory

Witajcie w mrocznym, brutalnym świecie fantasy. Tym razem trochę taktycznego RPG, przez co bardziej wymagającego ale dającego na prawdę sporo frajdy.  Wszystko oprawione w przyjemną dla oka grafikę i możliwości gry bez dostępu do internetu.


Jeśli chcecie więcej tego typu zestawień TOP, dajcie znać w komentarzach!