Okazje dnia:

TOP5: Najciekawsze gry MMORPG na Androida

Z myślą o naszych mobilnych użytkownikach i jednocześnie fanach MMORPG przygotowaliśmy zestawienie TOP5 najciekawszych gier MMORPG na Androida. Wbrew pozorom jest w czym wybierać i najprawdopodobniej w przyszłości, lista doczeka się kolejnych części.

AdventureQuest 3D (link)

AdventureQuest 3D szybko rozwijające się MMORPG ze znanymi elementami tego gatunku. Znajdziemy tutaj m.in tworzenie postaci, klasy, dungeony, kolekcjonowanie ekwipunku, chat i wiele więcej. Dodatkowo w AQ3D możemy grać też na komputerze PC, w tym samym świecie, z tymi samymi graczami.

Celtic Heroes (link)

Celtic Heroes nie jest może tak znanym MMORPG jak jego poprzednik, ale jest równie ciekawa. Warto zwrócić uwagę na celtycki klimat, wprowadzający trochę świeżego powiewu w tradycyjnym fantasy. Do wyboru mamy pięć klas z unikalnymi umiejętnościami, tryb kampanii, questy, klany, handel oraz świetne PvP.

Arcane Legends (link)

Arcane Legends istnieje na rynku już od jakiegoś czasu i trzeba przyznać, że ma się całkiem dobrze. Gra wykorzystuje standardowe mechaniki rozgrywki. Istnieją 3 klasy postaci, każda z własnym zestawem zdolności. Rozgrywkę podzielono na dwa tryby: kooporację oraz PvP występujący w różnych formatach. Twórcy, by podtrzymać zainteresowanie graczy dość często wprowadzaj aktualizację.

Toram Online (link)

Toram Online to jedyna pozycja na naszej liście, w której nie występuje system klasowości. Każdy zaczyna z takim samym drzewkiem umiejętności i tylko do niego zależy w jaki sposób rozwinie swoją postać. Grafika nawiązuje do jRPG, co dodatkowo powinno zachęcić fanów japońskiej kreski. W grze dostępny jest tryb kampanii z opcją kooperacji.

Aurcus Online (link)

Aurcus Online kolejny klasyczny MMORPG z questami, raidami, bossami i PvP. Silną stroną tej produkcji jest walka. Możemy atakować zarówno prostymi ciosami, jak również skomplikowanymi umiejętnościami. Wszystko to ubrane w przyzwoicie wykonane animacje daje sporo frajd podczas gry.


Pozostałe zestawienia:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1220103