Okazje dnia:

TOP5: Najciekawiej zapowiadające się MMORPG 2018 roku

mmorpg 2018Połowa grudnia za nami i nie zanosi się na niespodziewane zapowiedzi nowych produkcji na przyszły rok. Dlatego już teraz prezentujemy listę 5 najciekawiej zapowiadających się MMORPG, które (miejmy nadzieję) pojawią się w 2018 roku.

Chronicles of Elyria

Chronicles of Elyria to MMO które po niespełna 10 dniach zebrało zakładaną  kwotę na kickstarterze i zakończyło kampanię z ze wsparciem w wysokości $1,361,435 z 10,752 sprzedanych pakietów fundatorskich. Całość utrzymana jest w klimatach średniowiecznego fantasy. Po raz pierwszy w grze MMORPG spotkamy się ze starzeniem postaci, a jedyną możliwością kontynuacji i zachowania postępu w grze będzie posiadanie potomka… Do zbiórek na produkcję gier trzeba podchodzić bardzo ostrożnie, nie inaczej jest tym razem. Jak zwykle „na papierze” wszystko wygląda świetnie, ale to co ujawniono do tej pory można co najwyżej nazwać dobrym gruntem pod grę mmo.

Oficjalna strona

Pantheon: Rise of the Fallen

Pantheon: Rise of the Fallen to powrót do korzeni gatunku MMORPG. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Visionary Realms z Brad McQuaid na czele. Brad był głównym projektantem pierwszej części EverQuest. Przed Pantheon jeszcze długa droga, ale już chodzą słuchy o duchowym następcy EverQuest-a co samo w sobie jest bardzo optymistycznym porównaniem.

Oficjalna strona

Ashes of Creation

Ashes of Creation ma być rozbudowanym sandboxem opartym na silniku UE4, w którym zarówno fani PvE jak i PvP znajdą coś dla siebie. Z jednej strony otrzymamy bowiem m.in. szansę zmierzenia się z niebezpieczeństwem, które zagraża odbudowującej się cywilizacji, zaś z drugiej pojedynki czy też starcia na wielką skalę.. Twórcy gry stawiają na p2p model płatności, bez cash shopu. Intrepid Studios czerpie inspirację z takich tytułów jak: Lineage 2, World of Warcraft i Final Fantasy XIV.  Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać na efekty.

Oficjalna strona

Crowfall

Za produkcję Crowfall odpowiadają osoby, które pracowały również przy takich tytułach jak np. Star Wars: the Old Republic, Ultima Online, czy Wizard101. Sama gra ma stanowić miks mmorpg i gry strategicznej, oferując złożony świat, z których każdy będzie osobnym serwerem, stanowiącym podstawę specjalnej kampanii. Rozgrywka w ramach niej potrwa od miesiąca do trzech, a po tym czasie świat ulegnie destrukcji. Projekt w dużej mierze został sfinansowany poprzez kampanię na KickStarterze.

Oficjalna strona

Sea of Thieves

Przyszły rok powinien być szczególnie wyczekiwany przez fanów pirackich klimatów, którzy spragnieni są widoku bezkresnego morza i wspaniałych okrętów. Na początek 2018 zaplanowano bowiem premierę Sea of Thieves, gry MMO w której wraz z innymi graczami będziemy poszukiwać skarbów, toczyć pojedynki na morzach i wyspach czy też eksplorować świat. Gra ma łączyć w sobie cechy przygodówek z grami akcji i ukaże się na komputery z Windows 10 oraz konsole Xbox One.

Oficjalna strona


Pozostałe zestawienia:

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1030200