Okazje dnia:

Nowy trailer i ujawniona cena Bless Online na Steam

Premiera Bless Online na Steam nastąpi już 30 maja; posiadacze jednej z wersji Founder Packa będą mogli zacząć zabawę dwa dni wcześniej. Z okazji tego wydarzenia przygotowano nowy zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej, a także ujawniono cenę gry, na co z pewnością czekało wiele osób.

Nowe, odświeżone Bless w podstawowej wersji kosztować będzie 29,99$ co w przeliczeniu na złotówki daje około 107 zł – dosyć standardowo jak na nowy tytuł. Natomiast cena Founder Packów prezentuje się tak jak poniżej:

  • Edycja Standard – $39.99 – zapewni także dwa dni head startu w ramach Wczesnego Dostępu oraz 30 dni członkostwa premium.
  • Edycja Deluxe – $69.99 – zapewni także dwa dni head startu w ramach Wczesnego Dostępu oraz 60 dni członkostwa premium. Ponadto  2450 Lumena, skin dla peta i wierzchowca.
  • Edycja Kolekcjonerska – $199.99 – zapewni także dwa dni head startu w ramach Wczesnego Dostępu oraz 90 dni członkostwa premium. Obsługę Premium, efekt „twinkling wing”, 3800 Lumena, skin dla peta i wierzchowa oraz także skin na broń i kostium.

Co będzie dawać Premium w Bless Online?

Na chwilę obecną pełna jego zawartość nie jest dokładnie znana. Wiadomo że posiadacze premium mogą liczyć na kosmetyczne przedmioty typu comiesięczna partia nowych skinów oraz petów. Twórcy starają się także unikać przedmiotów, które mogą zostać uznane za P2W – takie jak np. zwoje pozwalające na reset instancji, które dostępne są w innych wersjach.

Oglądaj Official Bless Online Press Event od użytkownika Arctix na www.twitch.tv

Jak Wam podoba się cena Bless Online? Jest dopasowana do oczekiwań graczy, czy może zbyt wygórowana? Dajcie znać w komentarzach czy planujecie wskoczyć do świata Bless w dniu premiery.


  • Źródło: Nowy trailer i ujawniona cena Bless Online
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
700000