Buccaneers vs. Ravens: Tom Brady zostaje najbardziej śmiercionośnym zwolnionym graczem w historii NFL, gdy Tampa Bay Buccaneers ponoszą trzecią z rzędu porażkę

CNN

Tom Brady Kiedyś ustanawiał nowe rekordy, ale nie chciał.

45-latek stał się najbardziej niedocenianym rozgrywającym w historii NFL podczas Bukanie z Tampa Bay 27-22 porażka z Baltimore Ravens w czwartek wieczorem.

Brady został zwolniony dwukrotnie pod koniec pierwszej połowy, aby wyrównać, a następnie pobić rekord poprzednio posiadany przez rozgrywającego Pittsburgh Steelers Bena Roethlisbergera.

W rzeczywistości nie jest niespodzianką, że Brady jest najbardziej zwolnionym rozgrywającym w historii NFL, odkąd gra w lidze od ponad dwóch dekad i nie ma to większego wpływu na jego imponującą spuściznę w tym sporcie.

Być może najbardziej niepokojące dla siedmiokrotnego mistrza Super Bowl jest to, że Bucs przegrali teraz trzy mecze z rzędu, pierwszy raz w karierze Brady’ego od 2002 roku.

To oznacza nowy dołek w trudnym sezonie zarówno dla Brady’ego, jak i dla Buccaneers.

„Nie sądzę, że można wymazać to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich ośmiu tygodni” – powiedział dziennikarzom po meczu przygnębiony Brady, który przegrał porażkę.

„Musimy kopać głęboko, zobaczyć, co robimy, przyjść do pracy, spróbować się poprawić i dać sobie większą szansę na wygraną”.

Pomimo koszmarnego sezonu, odkąd w marcu opuścił emeryturę, Brady potwierdził swoje zaangażowanie w rodzinę Bossów wśród plotek, że zbliża się druga emerytura.

Jednak jego występ na boisku nie był tym, czego oczekiwalibyśmy od najlepszego pomocnika w historii, ale nie pomógł mu jego zespół.

Pomiędzy trudną komunikacją z jego ofensywną bronią, porowatą linią ofensywną i słabą grą biegową, problemy franczyzy nasilają się.

W czwartek prowadzili 10-3 pod koniec pierwszej połowy, ale Kruki przejęły pełną kontrolę w drugiej połowie.

„Nie graliśmy wystarczająco dobrze, aby wygrać” – dodał Brady.

Z drugiej strony, rozgrywający Ravens Lamar Jackson kontynuował swoją dobrą passę, rzucając dwa razy i biegnąc przez prawie 50 jardów w zwycięstwie, poprawiając rekord Baltimore do 5-3.

READ  Alex Rodriguez rozrywa Yankees na kawałki za pokonanie drużyny Aarona Judge'a