Okazje dnia:

Cosplay: Blade and Soul

Cosplay: Blade and Soul

Chcieliście więcej azjatyckich cosplayów – proszę bardzo! Trudno o bardziej azjatyckie i aktualne MMO, dlatego pora na debiutującego w styczniu na europejskim rynku – Blade and Soul.

Tutaj mógłby się zakończyć ten krótki wstęp, bo wszyscy wiemy z czego słynie ta produkcja. Tak, chodzi tutaj o przyciągające męskie oko postacie żeńskie i ich seksowne „zbroje”. Dodam tylko, że pomimo zdecydowanej większości graczy-facetów to właśnie bohaterki dominują w świecie gry i trudno się dziwić. Zapraszam do galerii!

Blade and Soul to utrzymana w klimatach azjatyckiego fantasy, gra mmorpg stworzona przez NCSoft, która niedawno trafiła na rynki zachodnie. Oferuje szybkie i dynamiczne potyczki z przeciwnikami, w oparciu o dalekowschodnie sztuki walki. W trakcie eksploracji rozbudowanego świata gry, nasza postać może wykonywać efektywne salta, czy też szybować w powietrzu, co niewątpliwe urozmaica rozgrywkę jak również pozwala na szybkie przemieszczanie się. Przepiękna grafika (pomimo upływu lat), dobrze zaprojektowany system walki oraz ciekawe zadania i fabuła sprawiają, iż jest to tytuł, który daje sporo przyjemności z rozgrywki. Więcej…

Tasha

JooA

LanaTemirova

Sunnycat-Neko

Aza Miyuko

Jessica Nigri

Pion


Oficjalna strona: Blade and Soul

Poprzednie Cosplaye

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000