Crunchyroll ujawnia osadę solo, Tomo-chan jest dziewczyną! Anime – Aktualności

Chrupiąca Bułka Reklamuj się w galeria anime Branżowy billboard w niedzielę, że rozliczenie indywidualne manhwa i Tomo-chan jest dziewczyną! Mango Obaj otrzymają adaptacje anime, które zostaną wyemitowane w przyszłym roku.

Chrupiąca Bułka opisuje historię rozliczenie indywidualne Od pisarza Chugonga i artysty DUBU (REDICE Studio):


Minęła już ponad dekada od nagłego pojawienia się „bram” – ścieżek łączących nasz świat w różnych wymiarach. Od tego czasu niektórzy ludzie przebudzili się do nadprzyrodzonych mocy. Nazywamy te osoby „łowcami”. Łowcy zarabiają na życie, wykorzystując swoją moc do podbijania lochów w portalach. W tym świecie potężnych agentów, niskiej rangi Łowca Jinwoo Sung jest znany jako „najsłabszy Łowca wśród ludzi”. Pewnego dnia Jinwoo został śmiertelnie ranny, kiedy zderzył się z podwójnymi lochami wysokiego poziomu ukrytymi w lochach niskiego poziomu. Następnie przed nim pojawia się tajemnicze okno misji. Na skraju śmierci Jinwoo zdecydował się zaakceptować misję i zacząć podnosić poziom… podczas gdy inni nie.

Shunsuke Nakashiji (Dormitorium Matki BogówReżyseruje serial anime w Zdjęcia A-1A Noboru Kimura (Nurkowie z Gundam BuildA Nyaruko: Czołgaj się z miłością!) jest głównym autorem. Tomoko Sudo (Alicja na KresachA Wypoczynek) to projekt postaci, a Hiroyuki Sawano (Atak na GigantówA niebieski egzorcystaA zabić w stylu zabić A Kombinezon mobilny Gundam UC) komponuje muzykę. Chrupiąca Bułka Anime będzie emitowane poza Azją w przyszłym roku.

Rozrywka Siedmiu Mórz Publikować Fumita Yanagida’s Tomo-chan jest dziewczyną! Mango Po angielsku opisuje historię:

Chłopięca licealistka Tomoe Aizawa w końcu udaje się powiedzieć swojemu przyjacielowi z dzieciństwa, Johnowi, że go lubi. Niestety, jej wyznanie jest całkowicie przesadzone – aż do gimnazjum nawet nie zdawał sobie sprawy, że jest dziewczynką, a nawet teraz John nadal uważa ją za swojego brata! Jak Tomoe-chan mogła przekonać go inaczej i zdobyć serce Johna?


READ  Wstępne wyniki WWE: zwycięzcy, wyniki, reakcje i najważniejsze wydarzenia z 4 lipca | Raport dotyczący jajników


Członkowie obsady głosowej to:

Hitoshi Namba kieruje anime świeckich dos z asystentem kierownika Noriko Hashimoto. Megumi Shimizu (Wygnany z Partii BohaterówA Moje następne życie jako złoczyńca: Wszystkie drogi prowadzą do śmierci!) pracuje jako główny scenarzysta i Shiori Hiraiwa To projekt postaci. Masaru Yokoyama (HorimijaA Kombinezon mobilny Gundam: sieroty z żelazną krwią2019 koszyk na owoce) komponuje muzykę. Chrupiąca Bułka Anime zostanie wyemitowane w styczniu przyszłego roku.

Chrupiąca Bułka Drugi popłynie Moshoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja Sezon anime i zapowiedź jego startu w przyszłym roku. (Funimacja Emisja sezonu 1.) Nowy zwiastun będzie transmitowany online o 18:00 czasu wschodniego:


https://www.youtube.com/watch?v=keti2rbgI6c

Chrupiąca Bułka Potwierdź również, że rozpocznie się przesyłanie strumieniowe pliku Czwarty Władca Anime we wtorek 5 lipca na sezon letni.

Chrupiąca Bułka Po raz pierwszy pokazano nowe zwiastuny drugiego sezonu anime Ty na zawsze A w / duch:
https://www.youtube.com/watch?v=JLlb5mUy7EQ

Chrupiąca Bułka Potwierdzono, że będzie płynąć Saint Seiya: Rycerze Zodiaku – Bitwa o Schronienie – Z napisami oraz dubbingiem w języku angielskim, hiszpańskim latynoamerykańskim i brazylijskim portugalskim.

Chrupiąca Bułka Games rusza z letnią kampanią dla Księżniczka Połącz! Odpowiedź: nurkowanie Gra wraz z drugim rokiem wydarzeń postaci kostiumu kąpielowego. Ograniczona czasowo postać Makoto (lato) zostanie wydana w poniedziałek, 4 lipca.

Modernizacja: w / duch Zwiastun drugiego sezonu nie został jeszcze ogłoszony o 15:40 czasu wschodniego.

Źródła: Chrupiąca Bułka’s galeria anime Panel branżowy, informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.