Draymond Green o dołączeniu do Warriors

San Francisco – napastnik Golden State Warriors Draymond zielony Do treningów wrócił w czwartek po tygodniowej nieobecności w drużynie po pobiciu Jordan Paul Ostatnia środa.

Warriors postanowili nie zawieszać Greena z powodu wypadku, a zamiast tego zapłacili mu grzywnę. W piątek zagra w ostatnim przedsezonowym meczu Warriors z Denver Nuggets i będzie dostępny w dniu otwarcia 18 października.

„Rozmawialiśmy o tym, co musimy zrobić w przyszłości i zamierzamy to zrobić” – powiedział Green. „Nie będziemy dalej trzymać się przeszłości”.

Green nie przedstawił szczegółów pracy, którą wykonywał podczas swojej przerwy, ale powiedział, że jest teraz w lepszym stanie psychicznym niż przed wyjazdem.

Zielony, wraz z trenerem Stevem Kerrem i rozgrywającym kevon looneyPowiedział, że czwartkowe treningi przebiegały jak zwykle i nie było zamieszania wokół zespołu.

Przed powitaniem Greena z powrotem, Warriors odbyli spotkania z recepcją, członkami sztabu trenerskiego i znanymi graczami, w tym Paulem i Lonnie, Stephen Curry A Andre Iguodala.

Po uzyskaniu zgody graczy, a konkretnie Paula, Warriors postanowili przywrócić Greena. Chociaż zespół jest gotowy, aby iść naprzód, Green przyznał, że pozostaną uczucia związane z bójką – którą Kerr określił jako największy kryzys jego kadencji w Golden State.

Kerr powiedział w środę wieczorem, po ogłoszeniu, że Green powróci do koszykówki:[Our] Kultura została zniszczona przez ten incydent. Musisz pracować, aby to naprawić. Dodał, że Green złamał zaufanie zespołu.

Ale Green odrzucił pomysł, że musi odbudować zaufanie wśród kolegów z drużyny, mimo że ma dużo pracy do zrobienia, zanim odejdzie od zespołu.

„Chodzi o upewnienie się, że koleżeństwo z naszym zespołem jest właściwe” – powiedział Green. „Możesz zobaczyć, czy grasz przeciwko drużynie i mają dobrą przyjaźń… Jeśli nie, można ich łatwo złamać… Jeśli to masz, możesz zbudować wszystko. [Our camaraderie doesn’t] Dużo się trząsłem.”

READ  O czym rozmawiali przed Florydą

Green powiedział, że stabilność Warriors wynika z rdzenia, który zbudowali w ciągu ostatniej dekady i wzajemnego zrozumienia tego, czego potrzeba, aby wygrać – oraz chęci zwycięstwa.

Ten sposób myślenia jest sposobem, w jaki Green planuje nawigować w swojej relacji z Paulem w przyszłości.

„Jordan jest profesjonalistą, a ja jestem profesjonalistą”, powiedział Green. „Mamy pracę do wykonania… zrobimy właśnie to”. „[As far as a personal relationship], Nie jestem pewny. To nie zależy ode mnie i myślę, że nie ma to większego znaczenia. Opłaca się nam wykonywać pracę i wykonamy ją najlepiej, jak potrafimy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *