GoFundMe Damara Hamlina osiąga 5 milionów dolarów po tym, jak Bills Safety doznał zatrzymania akcji serca w „Monday Night Football”

Jeśli była nadzieja, to zostałaby wzięta z przerażającej sytuacji wokół Dewastacja HamlinaOn ona pochodzi bezpośrednio z Rachunki Buffalo On ma dwa lata GoFundMe.

Dwa dni po tym, jak Hamelin upadł i trafił do szpitala Spowodował zawieszenie Monday Night Football, jedyna dostępna dla niego publiczna zbiórka pieniędzy wyniosła łącznie 7 milionów dolarów. Pierwotny cel GoFundMe, który został utworzony w celu sfinansowania kampanii zabaw dla dzieci w jego rodzinnym mieście McKees Rocks w Pensylwanii, wynosił 2500 USD.

Ponad 220 000 osób przekazało darowizny na ten cel.

Przedstawiciele Hamlina zaktualizowali swoją stronę GoFundMe w środę, mówiąc, że są „zdumieni” „wsparciem i hojnością” pokazanymi w ciągu ostatnich dwóch dni. Zobowiązali się do dalszego aktualizowania zbiórki pieniędzy i powiedzieli, że są „optymistami co do udziału Damara w przyszłości”.

Jesteśmy po prostu zdumieni poziomem wsparcia i hojności, których byliśmy świadkami w ciągu ostatnich dwóch dni. Dzięki zebraniu ponad 6 milionów dolarów ta zbiórka pieniędzy stała się z dnia na dzień przypomnieniem niesamowitej natury ludzkości. Twoje działania bezpośrednio odzwierciedlają rodzaj dewastacji samego człowieka.

Jako przedstawiciele Damar, zespół Jaster Athletes opublikował aktualizacje dotyczące zbiórki funduszy i będzie współpracował z rodziną Hamlin, Chasing M’s Foundation i zespołem GoFundMe, aby zapewnić bezpieczną dostawę funduszy.

W miarę rozwoju sytuacji będziemy nadal informować o wszelkich aktualizacjach dotyczących zbiórki pieniędzy. Będziemy również współpracować z GoFundMe, aby wysyłać e-maile do wszystkich darczyńców z bardziej szczegółowymi informacjami na temat wykorzystania funduszy, jeśli takie informacje są dostępne. Jak można się domyślić, był to trudny czas dla rodziny. Doceniamy Twoje zrozumienie, ponieważ dajemy im czas i przestrzeń, których potrzebują, aby najpierw skupić się na zdrowiu Damara.

Jesteśmy optymistami co do przyszłego zaangażowania Damar w wypłacanie niezwykle hojnych datków. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i nie możemy się doczekać, aby informować Cię na bieżąco.

Pokaż Hamlinowioznaki poprawyRachunki zostały ogłoszone „od wtorku do środy wieczorem”.

READ  Pięciogwiazdkowy DL Lebbeus LT Overton podpisuje kontrakt z Texas A&M w historycznej kategorii rekrutacyjnej 2022 r.

GoFundMe również zaktualizowało we wtorek, uznając okoliczności i dziękując wszystkim darczyńcom za wsparcie. Aktualizacja mówi, że nowe pieniądze zostaną przeznaczone na „Inicjatywy społeczności Dummar i ich obecną walkę”:

Ta zbiórka pieniędzy została początkowo utworzona w celu wsparcia kampanii gier dla społeczności Damar, sponsorowanej przez Chasing M’s Foundation.

Jednak otrzymałem odnowione wsparcie w świetle obecnej Bitwy Zniszczenia i nie możemy wam wszystkim wystarczająco podziękować. Wasza hojność i współczucie są dla nas całym światem.

Jeśli chcesz okazać swoje wsparcie i przyczynić się do inicjatyw społeczności Damar i bieżącej walki, jest to miejsce, w którym możesz to zrobić. Jest to jedyny obecnie fundusz używany przez rodzinę Hamlinów.

Jeszcze raz dziękuję za wasze myśli, modlitwy i hojne wsparcie w tym czasie.

Damar stworzył The Chasing M Foundation, aby wykorzystać ją jako sposób na wywarcie trwałego wpływu na swoją społeczność. Fundacja wspiera gry, wycieczki z powrotem do szkoły, obozy dla dzieci i nie tylko.

Jedna z największych darowizn, wynosząca 3000 USD, dotyczyła imienia Święci z Nowego Orleanu rozgrywający Andy’ego Daltona i jego żona Jordan, która otrzymała setki tysięcy dolarów darowizn od fanów Billsa w 2018 roku, kiedy Andy był Bengale z Cincinnati Pomógł zdobyć miejsce w play-off dla zespołu Buffalo.

Inne nazwiska na pierwszej liście darowizn to właściciel Indianapolis Colts Jim Irsay z 25 003 $, właściciel Patriots Robert Kraft z darowizną w wysokości 18 003 $, Toma Brady’ego w kwocie 10.000 dolarów, Russella Wilsona i Ciara za 10 000 $ i Mateusza Stafforda Z $12,000 plus nazwiska takie jak Devina McCourty’egoJason McCourty, Andrew Whitworth, Erin Andrews, Briana HoyeraChrisa Jericho, Ahmeda Gardnera, Seana McVaya, Mike’a Evansai Davanta AdamsaShannon Sharp Maca JonesaDrake London i Michael Phelps Jerzego Keitla.

Demar Hamlin pozostaje w stanie krytycznym po zatrzymaniu akcji serca na boisku

Damar Hamlin pozostaje w szpitalu po zatrzymaniu akcji serca podczas poniedziałkowego meczu piłki nożnej Buffalo Bills. (Zdjęcie: Randy Litzinger/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Od wtorku Hamlin jest hospitalizowany w Cincinnati Zatrzymanie akcji serca w pierwszej kwarcie Bale vs Bengale z Cincinnati. 24-latek został trafiony w klatkę piersiową w zderzeniu z szerokim odbiornikiem Bengals Higginsaa następnie upadł po początkowym przebudzeniu.

READ  Lucas: Charleston Rapid Reactions - University of North Carolina Athletics

W tej wstrząsającej scenie gracze z obu drużyn tłoczyli się wokół Hamlina, gdy wykonywał resuscytację krążeniowo-oddechową Ludzie z całego świata sportu wyrazili szok i wsparcie dla sportowca po zaledwie dwóch latach od ukończenia studiów. Mecz został tymczasowo zawieszony po tym, jak Hamlin został usunięty z boiska przez karetkę, a następnie przełożony na czas nieokreślony.

NFL Później ogłoszono, że gra Bills-Bengals nie zostanie wznowiona w tym tygodniubez zmiany 18-tygodniowego harmonogramu.

Faktury poinformował we wtorek rano Hamlin mówi, że pozostaje w stanie krytycznym w Centrum Medycznym Uniwersytetu Cincinnati po przywróceniu bicia serca na boisku, podczas gdy rodzina gracza była Wydał oświadczenie, w którym podziękował fanom za wsparcie, a także ratownikom medycznym i personelowi szpitala.

Hamlin, który został wybrany w szóstej rundzie przez Pittsburgh w drafcie NFL 2021, awansował na pozycję wyjściową w tym roku po kontuzji All-Pro Miki Hyde na koniec sezonu. W 15 meczach z 13 startami zanotował łącznie 91 wślizgów, sześć wślizgów za przegraną, dwa bronione podania i 1,5 worka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *