Harry i Meghan przemawiają na otwarciu Igrzysk Invictus | Książę Harry

Oczekuje się, że książę i księżna Sussex wystąpią na scenie o godz Gry Invictus Ceremonia otwarcia w sobotę wieczorem.

Harry i Meghan mają zwracać się do gapiów, w tym członków holenderskiej rodziny królewskiej i Holandia Premier na telewizyjnej imprezie w Hadze.

Para pojawiła się w Zuiderpark w Hadze po Zjazd na niskim poziomie Z królową i księciem Walii w Windsor w czwartek, pierwsza od tego czasu podróż księżnej do Europy. Wyrwanie się z oficjalnego życia królewskiego.

Obsada towarzyszy Harry’emu i Meghan podczas meczów w ramach nadchodzącego filmu dokumentalnego Netflix Invictus serce. Jest to premiera umowy o wartości 100 milionów dolarów (76,5 milionów funtów) z firmą streamingową i jest produkowana przez Archewell Productions, firmę telewizyjną, którą niedawno uruchomiła para królewska.

Dokument przyjrzy się za kulisami sportowców rywalizujących na Invictus Games, międzynarodowej imprezie sportowej, którą założył. Książę Harry Za rannych, rannych i chorych żołnierzy i kobiety.

W dokumencie wystąpi 39-letnia menedżerka zespołu Invictus Games Ukraine, Oksana Horbach. Horbach, która pracuje w ukraińskich siłach zbrojnych z łańcuchami dostaw żywności w Kijowie, powiedziała: „Rozmawiałam z Megan o znaczeniu głosu i doskonale rozumiała, że ​​— słuchaj, bądź głośny, głos, po prostu powiedz mi swoją prawdę, swoje doświadczenie To dla niej bardzo ważne.

„Powiedziała mi, że bardzo mocno popierają tę platformę, platformę Invictus Games, dla krajów, zwłaszcza Ukrainy, aby móc mieć ten głos”.

Podczas pobytu w Holandii para ma podobno status VVIP i ochronę holenderskiej policji. Jako powód swojej nieobecności podali kwestie bezpieczeństwa Nabożeństwo żałobne księcia Edynburga W Londynie w zeszłym miesiącu.

Harry pozywa Ministerstwo Spraw Wewnętrznych po tym, jak powiedziano mu, że nie będzie już otrzymywał takiego samego stopnia ochrony osobistej podczas wizyty w USA, mimo że sam za to zapłaci.

Książę chce zabrać swoje dzieci w odwiedziny, ale on i jego rodzina „nie mogą wrócić do domu” Bo to bardzo niebezpiecznepowiedział jego przedstawiciel prawny.

Ceremonia otwarcia Invictus Games zostanie pokazana na antenie BBC.

READ  Doktor Strange w wielomilionowym wszechświecie w kasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.