Julius Randle prowadzi Knicks do pierwszego zwycięstwa w Denver od 16 lat

DENVER – Dzięki podróży z piekła rodem. To jak dotąd najszczęśliwsze wakacje dla Knicks.

Opuścili Nowy Jork w niedzielę, zataczając się, i po trzech nocach znaleźli się w trasie, pokonując kolejne wyzwania w Utah i Denver z dwoma dużymi występami w czwartej kwarcie.

Prowadzeni przez najlepszy mecz Juliusa Randle’a w sezonie i obrońcę stojącego wysoko z meczem na linii, Knicks wyszli na prowadzenie od 10 pod koniec czwartej kwarty, by znokautować no-Nuggets Nikoli Jokica, 106-103, w środę wieczorem w oszałamiające boisko do pierwszego zwycięstwa franczyzy w Denver od 16 lat.

Rzut wolny Randle’a na 50,6 sekundy przed końcem dał Knicks prowadzenie na dobre, a Emmanuel Kwikley zagrał blokującą obronę Jamala Murraya w ostatnich sekundach, aby zachować zwycięstwo.

Julius Randle, który zdobył 34 punkty, strzelił z wyskoku, gdy Knicks pokonali Nuggets 106:103.
NBAE za pośrednictwem Getty Images

„Julius Randle, Julius Randle i Julius Randle” – powiedział Galen Bronson, zapytany o swoje początkowe przemyślenia na temat dramatycznego zwycięstwa.

„Trzymamy się razem, trzymamy się razem i wierzymy” – powiedział Randle, który podobnie jak wielu Knicksów grał pomimo złej pogody.

Randle był bestią, z 34 punktami, 11 zbiórkami, czterema asystami i czterema przechwytami. Bronson trafił dwa rzuty wolne na 10,5 sekundy przed końcem i zakończył mecz z 21 punktami i siedmioma asystami. Derrick Rose dodał 13 punktów z ławki dla Knicks, którzy poprawili się do 8-7 i przetrwali przerażającą noc strzelania RJ Barretta (4-za-18). Murray i Bones Hyland mają po 21 samorodków (9-5).

Jalen Bronson, który zdobył 21 punktów, uderzył z wyskoku podczas zwycięstwa Knicks.

We wtorek Knicks zamknęli Jazz w pierwszej części czwartej kwarty. W środę utrzymali Denver do zaledwie siedmiu punktów z końcowym wynikiem 8:44. Ich słaba obrona na wyjeździe pojawiła się, by zyskać na czasie.

„Byliśmy razem” – powiedział Bronson. „Jak powiedziałem wczoraj, gramy z poczuciem pilności i desperacji”.

Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że Knicks nie żyją, przegrywając 10 z 8:06 przed końcem, Randle wrócił i znaleźli się za składem Randle-Obi Tobin. Randle zaprojektował inning 17-2, na który składało się siedem punktów od niego, dwa przechwyty i duży mężczyzna rzucający się po luźną piłkę, aby wykonać wsad Bronsona.

READ  Negocjacje w sprawie kontraktu Shohei Ohtani wchodzą w „fazę końcową” – NBC Sports Bay Area i Kalifornia
Jamal Murray, który zdobył 21 punktów, chce wykonać ruch w stosunku do RJ Barretta podczas zwycięstwa Knicks nad Nuggets.
AP

„Wejście Joe, uderzył w ziemię, zmieniło grę” – powiedział Cam Reddish, kluczowy gracz w defensywie w ostatniej kwarcie. „Ta energia i wysiłek wiele znaczyły”.

Kiedy Bronson mówi mu, że powinien zamoczyć to dla niego, Randall jest zdenerwowany. Nie sądził, że Bronson może to zrobić.

„Wspaniale”, powiedział Randall, uśmiechając się. „Nie mogę w to uwierzyć”.

Po tym, jak Reddish skończył jazdę, Knicks utrzymywali pięciopunktową przewagę na 2:00 przed końcem. Hyland odpowiedział pięcioma punktami z rzędu, aby wyrównać Nuggets na 1:05 przed końcem, zmuszając Knicks do przerwy.

Bronson sfaulował wynikające z tego posiadanie, ale Randle sfaulował luźny punt na Jeffa Greena, dzięki czemu Knicks z powrotem byli na szczycie, aby pozostać. Teraz mają zasłużony dzień wolny, zanim zmierzą się z broniącymi tytułu mistrzami Warriors, i potrzebują jeszcze tylko jednego zwycięstwa, aby zakończyć bardzo zaskakującą zwycięską wycieczkę.

„Jest dobrze, ale musimy to kontynuować. Świetny początek podróży”, powiedział Randle. „Ale czujemy, że kiedy gramy tak, jak graliśmy, i zaczyna się dla nas od defensywy, dajemy z siebie wszystko sobie szansę każdej nocy”.