Karolina Północna zobowiązuje się uderzyć JJ Jacksona na # 1


Po spędzeniu ostatnich sześciu miesięcy na przemierzaniu kraju, aby zobaczyć, jak najlepsi gracze w kraju rywalizują z drużynami licealnymi i ludowymi, rankingi 247Sports dla klasy 2023 zostały zaktualizowane i wiele się w tym czasie zmieniło.

W rzeczywistości zmiana zaczyna się na górze, gdzie siła wynosi 6 stóp 9 do przodu JJ Jackson Strażnik combo ominął DJ Wagner Jako najwyżej sklasyfikowany jako pierwszy.

Jackson ma na głowie bitwę, jeśli chce utrzymać to miejsce nr 1, a zaktualizowany 2023 r. Przyniósł kilka poważnych zmian po drodze.

JACKSON zajmuje obecnie pierwsze miejsce

(Zdjęcie: Jim Hawkins/Inside Carolina)

Zobowiązać się do ostatniej Karoliny Północnej JJ Jackson Jest świeżo upieczonym graczem nr 1 w swojej klasie, ale nie jest to sytuacja, w której ucieka i ukrywa się przed resztą swojej klasy.

Potężny 6 stóp i 9 stóp przed Columbia (SC) Ridge View, Jackson ma rozmiary, atletykę i wszechstronność, które działają na jego korzyść. Potrafi biegać po ziemi, grać ponad krawędzią, odbijać, ma umiejętność gry pod kosz i może być skutecznym blokerem w defensywie. Jeśli jednak zamierza utrzymać pozycję numer jeden, będzie musiał przejąć wszystkie te narzędzia i stale mieć większą kontrolę, ponieważ znajdzie odpowiednią mieszankę między grą na bloku a grą na obwodzie

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zaktualizowane rankingi 2023

Jako jedyny gracz w klasie, który kiedykolwiek zajął pierwsze miejsce, zanim został wyprzedzony przez Jacksona w tym turnieju, DJ Wagner Na pewno będzie zmotywowany. Podczas jego juniorskiego sezonu w Camden (NJ) High było kilka wzlotów i upadków, a jeśli aktualizacja zostanie ukończona w lutym lub marcu, Wagner może mieć mniej niż 2. Grając na EYBL Nike, Wagner ponownie zmienił sytuację. a jeśli nadal będzie strzelał swoje dominujące gole, może być w stanie odzyskać pierwsze miejsce od Jacksona. Na froncie rekrutacyjnym długo wierzono, że wyląduje w Kentucky, ale teraz Kenny Sosna Jest głównym trenerem Louisville, dziadek Milta Wagnera został dodany do sztabu, a Cardinals wydają się być faworytami.

READ  Knicks handlują z Alec Borks, Nerlance Noel i Pistons, aby zrobić miejsce dla polowania Jalena Bronsona, zgodnie z raportem

Odprawa pod numerem 3, Filadelfia (Pen) Imhotep Junior Striker Justina Edwardsa Ma też szansę pobiec w czołówce. Wspinaczka skrzydłowego o wysokości 6 stóp i 7 stóp na 12 miejscu była wcześniej zauważalna i jest wiele rzeczy do polubienia w jego grze. Oprócz rozmiaru ma głęboką torbę umiejętności obwodowych, wzrostu i rozwijającego się atletyki. Miał garstkę finalistów, w tym Auburn, Kansas, Kentucky, Maryland, Tennessee, Villanova i G League, a Wolontariusze mogą pojawić się jako faworyci.

Następnym, zgodnym z zasadnym strzałem na prowadzenie, jest Xavier Booker. Potężny wzniesienie Bookera o wysokości 6 stóp i 11 metrów od katedry w Indianapolis (Indie) było największą historią sezonu korzeni. Buzz zaczął budować pod koniec sezonu licealnego i po serii otwartych rund na wiosnę, w których zaprezentował elitarną mieszankę rozmiarów i umiejętności, a także wiele miejsca na ulepszenia, Booker osiągnął 87 punkt, awansując na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej . Stan Michigan ciężko pracował, aby wcześnie zbudować silną bazę, ale reszta Wielkiej Dziesiątki i inni, tacy jak Duke i Kansas, zaczynają ciężko pracować. Jeśli uda mu się powtórzyć to, co zrobił w ciągu ostatnich trzech miesięcy przez resztę lata, Booker jest prawdopodobnym pretendentem do miana numer jeden.

Zaokrąglenie top 10

(Kucharz Muki Zdjęcie: Landon Post, USA TODAY Sports)

Podczas gdy czwórka najlepszych Jacksona, Wagnera, Edwardsa i Bookera wydaje się być trochę odskocznią od paczki, nie jest wykluczone, że kolejna dziesiątka najlepszych członków będzie w trasie, więc musimy omówić miejsca od piątego do dziesiątego .

Zaangażowany w grę na stadionie Oregon State, wielofunkcyjnym apartamencie sportowym Kucharz Muki Ląduje pod numerem 5. Pokazywał błyski blasku na obu końcach podłogi, gdy był młody w Compass Prep w Arizonie. Jego czas na ziemi był ograniczony wiosną, kiedy grał LeBrona Jamesa w dramacie Shooting Stars, który miał wyemitować na Peacocku w 2023 roku.

READ  Chelsea 1:0 West Ham United, Premier League: reakcje po meczu, oceny

Udaj się do Duke’a, narracja do przodu Mackenzie Magbaku Jest częścią naprawdę silnej grupy z New Jersey w klasie 2023, której gra została podkreślona przez jego zdolność do rozkładania lub rozszerzania podłogi. pod numerem 7, Matas Puzelis Jest bardzo uzdolnionym najlepszym napastnikiem i potrafi grać dla siebie i innych poprzez drybling.

w numerze 8 Kwame Evans Jr. Tak naturalnie uzdolniony, jak każdy gracz w klasie. Pchając 6 stóp-10, gdy ślizga się po podłodze, może bawić się na obu końcach i sprawiać, że wszystko wygląda na łatwe. Z tego powodu zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, ale jego produkcja jako juniora nie dorównała temu poziomowi. Ostatnio wykazuje oznaki nasilenia sytuacji i jeśli będzie dalej podążał tą ścieżką, nie ma powodu, aby nie mógł od razu wrócić do puli pretendentów do pierwszego miejsca.

Jedna z trzech pięciogwiazdkowych gwiazd udała się do księcia (strażnik Teresa Proctor nr 11 jest trzeci), do przodu siła atletyczna Sean Stewart Schodzi na dziewiąte miejsce, zajmując pierwsze miejsce w obronie punktowej w kraju Izajasz Collier Kręci się wokół pierwszej dziesiątki i dołącza do Stewarta i Bookera jako nowa pięciogwiazdkowa gwiazda.

Wagner i Bruni nie są sami z profesjonalnymi rodami

(Zdjęcie: Getty)


Jeśli chodzi o poprzedników NBA, nikt nie może przebić Bronny James. Ponieważ jego ojciec jest jedynym LeBronem Jamesem, Bronney – strzelec z Sierra Canyon w Chatsworth (Kalifornia) – został sprawdzony jak każdy gracz w kraju. Teraz, rozstawiony z numerem 55, James naprawdę zaczyna robić duże postępy jako defensywny twórca ataków i podań.

Oprócz Jamesa bacznie obserwowany był Wagner, ponieważ oprócz tego, że przez jakiś czas zajmował pierwsze miejsce w klasie, jego ojciec, Dajuan Wagner, grał także w NBA i był gwiazdą liceum. Nie są sami, jeśli chodzi o perspektywy z rodzicami, którzy grali w NBA.

Jeden z największych kierowców w rankingu, od 103 do 25, to niewielkie postępy Andrei StojakovicI Syn pięknej gwiazdy Peji Stojakovic. Wydaje się, że Andrej sporo odziedziczył po zdolnościach strzeleckich ojca. Ranking nr 30, strażnik w Kentucky Czerwony OwczarekOjciec Jeffa spędził czas z Atlanta Hawks i jest legendą Lexington.

nr 61 Jess Poseynumer 69 Carrie Boothnr 71 Sebastian Mac A wspomniany wcześniej pięciogwiazdkowy Stewart miał rodziców, którzy grali w NBA. Oprócz tych facetów, strażnik punktowy Giselle JamesI Ten, który wskoczył z 75 miejsc na 70., jest wielokrotnie synem NFL Pro Bowler Edgerin James.

Idąc krok dalej, nr 26 Cody Williams i nr 112 Cameron Christie Obaj mają starszych braci (odpowiednio Mark i Max), którzy prawdopodobnie zostaną wybrani do draftu NBA w czerwcu.

To bardzo dużo linków do najwyższego poziomu w jednej kategorii.

Imponujące główne silniki i koncepcje

(Dennisa Evansa Zdjęcie: Raport online Bruin)

W Booker i Stojakovic omówiliśmy już kilku największych wspinaczy tej aktualizacji w zaktualizowanym rankingu. Ponadto największy gracz w klasie może zrobić duży ruch w górę, mając 7 stóp wzrostu i 1 środek Dennisa Evansa. Evans jest jednym z najmłodszych członków klasy 2023 (nie skończy 16 lat przed końcem tego miesiąca) i na podstawie ogromnych kroków, jakie zrobił pod koniec ataku, jego dominacji jako blokera i względnej młodości, zarobił duży wzrost do 22. miejsca od 108. W okresie między aktualizacjami ten gracz ma kilku innych wspaniałych wspinaczy i jest jednym z 10 graczy, którzy wspięli się na 50 lub więcej miejsc w światowych rankingach.

Jeśli chodzi o debiut, nikt nie miał większego podziwu niż wielki człowiek Oguna Kingsley. Świetny bloker strzałów, zadebiutował poza pięciogwiazdkową pozycją na 23. miejscu w klasyfikacji generalnej. siła atakujących Zayden High (nr 46) i Tafara Dżabari (nr 46) i mały napastnik Caden Cooper (nr 50) również zadebiutował imponująco, a spośród nowicjuszy 17 z nich weszło do zaktualizowanego rankingu jako czterogwiazdkowe perspektywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.