Kia MVP Ladder: Jak dodanie Jamesa Hortona wpłynie na Joela Empire w wyścigu?

Dołączenie do byłego Kia MVP Jamesa Hortona 76ers może mieć wpływ na sprawę MVP Joela Empide’a.

Dzisiaj w League Pass: Horton zadebiutował w Minnesocie (8 ET, League Pass)

Oficjalny raport o kontuzji Filadelfii został usunięty w czwartek wieczorem, bez wzmianki o nowo nabytym strażniku Jamesie Hortonie, który ma zadebiutować w 76ers w Minnesocie w piątek.

Horton, który zwykle jest kluczową postacią od Kia Race do drabiny MVP, zasługuje na wspomnienie tutaj ze względu na wpływ, jaki może mieć na nominowanego do Kia MVP dla Sixers Big Man Joela Embeda, który jest w zaciętym wyścigu z Nicola z Denver Joki. 1 miejsce na początku drugiej połowy sezonu.

„Cóż, nie mam zamiaru wywierać na to presji, ale sposób, w jaki grałem, mówi sam za siebie, zwłaszcza we wszystkim, przez co przeszliśmy, grając w tym roku i oczywiście nie widziałem dużej roli, a wszystko zostało dodane do nasz zespół i sposób, w jaki jest ustawiony nasz zespół” – powiedział NBA. – Star powiedział w weekend. „Więc, [I] Naprawdę musiałem przenieść swoją grę na inny poziom, niezależnie od tego, czy była ofensywna, defensywna czy gra. Oczywiście mam najlepszych kolegów z drużyny, dają z siebie wszystko, a to bardzo pomaga.

Philadelphia dodała kolejnego człowieka do byłego MVP Hortona, który dołączył do zespołu w terminie kontraktu z Brooklynem, w tym wysłania byłego kolegę z drużyny Bena Simmonsa do sieci.

Zauważ, że Horton nie grał od 2 lutego ze względu na napięcie ud. Jednak Empit ma nadzieję, że szybko rozwinie chemię z Hortonem, który będzie musiał nieco zmniejszyć obciążenie wielkiego człowieka, którego popełnia.

„James Horton był ligowym MVP. [won] Ma doświadczenie w zdobywaniu tytułów ”- powiedział Embiet. „Myślę, że łatwo jest stworzyć taką chemię. Wszyscy są na tej samej stronie. Wszyscy staramy się wygrać mistrzostwa. Taki jest więc cel.

READ  Google Pixel 8 Pro vs iPhone 15 Pro Max, Galaxy S23 Ultra: porównanie telefonów z najwyższej półki

Filadelfia rozpoczyna tę podróż Piątkowa noc W centrum tarczy.

MVP 2018 z Brooklynem średnio 22,5 punktu, 8,0 zbiórek i 10,2 asysty w 44 meczach w tym sezonie. Jego wyniki od 2012 roku wskazują na jego najniższą produkcję. Horton trenował z drużyną w Minneapolis w czwartek, tym razem, i nie wiadomo, czy powróci do formatu MVP, gdy weźmie udział w czwartkowych meczach z Superstar Guard MP. Najwyższy strzelec w lidze.

Podczas resetowania wyścigu Kia z przerwy All-Star do drabinki MVP, zobaczysz zmianę w pierwszej piątce z wiadomością, że Chris Paul straci sporo czasu. Złamanie oderwania w prawym kciukuI ekscytujące najnowsze gry Dimara Drosona z 50 punktami lub 35 punktami w najlepszych strzelankach.

Dimar Droson wspinający się po drabinie Kia MVP

Podekscytowany 8 prostymi meczami z 35 lub więcej punktami i momentami sprzęgania w czwartej ćwiartce, Dimar Droson włączył się do rozmowy.

Trojan nas pobłogosławił Kolejny występ w stylu vintage Jego zwycięstwo nad Atlantą w czwartek przykuło uwagę wielu jego kolegów z drużyny Donovana Mitchella, Paweł I Stwardnieć. Trojan awansował o pięć miejsc z dziewiątego na czwarte, podczas gdy Jogik utrzymuje swoją słabą jak brzytwa przewagę nad wschodzącym imperium.

Teraz 5 najlepszych miejsc w tym tygodniu w rankingu MVP w wyścigu Kia 2021-22:

1. Nicola Jogic, Denver Nuggets

Ostatni ranking: Numer 1

Statystyki sezonu: 26,0 ppg, 13,8 rpg, 7,9 apg

Nicola Jogic zdobył 25 punktów, 12 zbiórek i 9 asyst w swoim pierwszym meczu po przerwie All-Star.

Jogik zdobył w Denver 25 punktów z 12 zbiórkami i 9 asystami. Pokonaj Sacramento W czwartek, przed przekazaniem piłki meczowej Michaelowi Malone, aby uczcić trenera 300Cz Sukces. Jogik zebrał 15 lub więcej zbiórek w czterech z ostatnich pięciu meczów i zdobył 25 lub więcej punktów w czterech kolejnych meczach, co dało Nuggetsowi cztery zwycięstwa. Poseł mówił o tym, przez co przeszedł w tym sezonie, ale nie spotkał się z takimi trudnościami, jak rządzący MVP. W czwartkowym meczu zrzucono cztery samorodki i przez cały sezon nie widzieli dwóch starterów.

READ  Krym: Ukraina zaatakowała kwaterę główną rosyjskiej marynarki wojennej na Morzu Czarnym – twierdzi urzędnik

2. Joel Empide, Filadelfia 76ers

Ostatni ranking: Numer 2

Statystyki sezonu: 29,6 stron na sekundę, 11,2 rpg, 4,5 apg

Joel zdobywa 42 punkty i 14 zbiórek przeciwko Empire Bucks.

Liczby empirowe wzrosły do ​​wszystkich kluczowych statystyk dla drabinki MVP od ostatniej edycji wyścigu Kia i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak dodanie Hortona wpłynie na i tak już straszną produkcję. Trener Sixera, Doug Rivers, planuje zatrzymać co najmniej dwóch graczy na boisku między Embedem, Hortonem, Tyrisem Maxi i Tobiasem Harrisem, aby zapewnić drużynie stałą siłę ognia pod koniec ataku. To fatalna propozycja dla rywalek w drugiej połowie sezonu. W dwóch ze swoich ostatnich trzech meczów, które prowadziły do ​​All-Star Break, Embiet zdobył co najmniej 40 punktów.

3. Giannis Antidocounbo, Milwaukee Bucks

Ostatni ranking: Numer 3

Statystyki sezonu: 29,4 stron na sekundę, 11,2 rpg, 6,0 apg

Giannis Antetokounmpo zmniejszył stratę do 50 punktów i strzelił 14 zbiórek przeciwko Pacers.

Zdobył 82 punkty w 30 rzutach w ostatnich dwóch meczach poprzedzających przerwę All-Star, w tym 50-elementowy dzień po Walentynkach. Jego 21 prób celnych to czwarta nieliczna w historii NBA w 50-punktowej grze. Bucks nie otworzą drugiej połowy sezonu aż do soboty, kiedy Brooklyn Nets będzie gospodarzem (8:30 czasu wschodniego, ABC) Np. Antetokounmpo powinien dobrze odpocząć po ciężkiej walce na boisku w grze All-Star.

4. DeMar DeRozan, Chicago Bulls

Ostatni ranking: Numer 9

Statystyki sezonu: 28,3 stron na sekundę, 5,2 rpg, 5,1 apg

Timaro Droson zdobył 37 biegów przeciwko Hawks, konsekwentnie zdobywając ponad 35 punktów w 50% strzelając poza boisko.

Najwyraźniej umieściliśmy Teroson najniżej w naszym ostatnim wyścigu Kia do rankingu MVP dwa tygodnie temu. Ale w zeszłym tygodniu nie mogliśmy zignorować faktu, że Trojan był pierwszym graczem w historii ligi, który zdobył w strzelaniu 35 punktów lub 50% lub więcej. Gra z siódmej serii, Aby przedłużyć tę serię do ośmiu czwartków przeciwko Jastrzębiom (największy byk wszechczasów, Michael Jordan, nigdy tego nie zrobił). Zdobyte Chicago Wygrana z szóstej prostej I biegnie w Memphis w sobotę, zanim wyruszy w trasę na pojedynki w Miami i Atlancie.

READ  Turecka waluta ponownie spadła

5. Stephen Curry, Golden State Warriors

Ostatni ranking: Numer 5

Statystyki sezonu: 25,7 stron na sekundę, 5,3 rpg, 6,5 apg

Stephen Curry osiągnął wynik MVP z 50 punktami w grze All-Star, z czego 16 punktów jest głębokich.

Liczba strzałów jest niska w zależności od jakości węgla drzewnego. Strzelił 42,8% i 37,8% bramek, które strzelił w 54 meczach przed przerwą All-Star. Podczas meczu All-Star pokazał nam, że prawdziwy snajper nigdy nie powinien się liczyć (Curry wiercone Rekord NBA 16 punktów za 3 punkty). W swoim pierwszym meczu powracając z przerwy, połączył 11 z 5 i 7 z 2 w wygranym meczu z Portland. Jednak rozgrywający poprawił swoją grę, zapewniając 14 asyst.