Okazje dnia:

First Assault Online: wywiad z twórcami oraz konkurs [wyniki]!

ghost in the shell First Assault Online

Pamiętacie konkurs, który współorganizowaliśmy z ekipą First Assault Online? Wasze pytania (autorstwa Kasprzyk, Tuslaw, Magar oraz Kirai) trafiły do ekipy Neople Dev Team odpowiedzialnej za rozwój tytułu i dzięki temu możemy nieco więcej dowiedzieć się o przyszłości gry oraz kontynuować naszą zabawę.

Mamy dla Was bowiem kolejne klucze, dzięki którym będziecie mogli przetestować opartą na mandze Shirowa Masamunego, sieciową strzelankę. Ale najpierw wywiad:

Rozmowa z Jung Eik Choi, lead designer  First Assault Online w studiu Neople Dev Team:

Jakiego rodzaju zawartości możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości? Czy zostaną dodane nowe klasy, mapy, tryby rozgrywki przed oficjalnym wydaniem? Czy zamierzacie dodać fazowe przechodzenie mapy jak w Battlefield?

 • Ekipa deweloperska obecnie skupia się nad ulepszeniem gry zgodnie z sugestiami graczy i zgromadzonymi  danymi. Poprawki te obejmują ogólny balans rozgrywki, dodanie przydatnych funkcji i ulepszenia dostępnych trybów gry. Planujemy również wprowadzenie większej ilości unikalnej zawartości.

Czy chcielibyście zobaczyć First Assault Online w rozgrywkach e-sportowych w przyszłości?

 • Bardzo chcielibyśmy zobaczyć First Assault na scenie e-sportowej. Aktualnie skupiamy się na dodawaniu systemów, które mogłyby nam to umożliwić i słuchaniu opinii graczy, by jak najlepiej dopasować je do gry.

Każda gra sieciowa ma problemy z ,,cheaterami”(oszustami). Czy zamierzacie wprowadzić jakieś zabezpieczenia programowe, by walczyć z użytkownikami nielegalnego oprogramowania?

 • Wprowadziliśmy system anti-cheat i stale monitorujemy grę w poszukiwaniu oszustów. Nie będziemy tolerować takich zachowań i dołożymy wszelkich starań, by rozgrywki były uczciwe.

Jest wielu graczy, którzy obawiają się fazy wczesnego dostępu. Wielu z nich poczuło się oszukanymi przez takie tytuły jak ,,Day-Z”. Jaka mają pewność, że macie zamiar dokończyć ten projekt i że nie jest to kolejny niekończący się wczesny dostęp.

 • Jesteśmy w pełni świadomi tego problemu i dlatego naszym głównym celem w trakcie tej fazy jest wsłuchiwanie się w uwagi naszych graczy ile tylko się da. Jeśli zajrzycie na naszą facebookową stronę Deweloperską, zobaczycie jak wiele wysiłku wkładamy w to, by First Assault sprawiał jak najwięcej przyjemności.

Czy zamierzacie wydać klienta w wersji na platformę Steam. Sporo graczy ma problemy z Nexonowym klientem. Czy możecie im jakikolwiek sposób pomóc ?

 • Aktualnie gracze mogą cieszyć się grą na Steam i jeśli występują jakieś problemy, które utrudniają graczom życie, znajdziemy sposób na ich rozwiązanie.

Przewidujecie dodanie item shopu do finalnej wersji gry ? Jeśli tak to czy będzie to duża ingerencja w rozgrywkę, dająca jakąkolwiek przewagę ? Spójrzmy prawdzie w oczy, zmorą większości gier FPS online jest przewaga graczy, którzy płacą.

 • Uważamy, że zapewnienie gry fair-play bez pay-to-win jest bardzo ważnym elementem gier FPS bazujących na PvP. chcemy by gracze czerpali pełną przyjemność z gry bez konieczności kupowania przedmiotów za realne pieniądze.

konkurs_first_assault

Ponownie zapraszamy Was do zabawy, współorganizując konkurs, w którym nagrodami są klucze do First Assault Online na platformie Steam! Do rozdania mamy łącznie sześć paczek Recruit, które rozlosujemy wśród osób komentujących ten wpis oraz udostępniających post konkursowy z naszego profilu na facebooku.

Z uwagi, że w zabawie udział wzięło jedynie kilku czytelników, postanowiliśmy, że kluczami zostaną nagrodzone osoby, które zamieściły komentarze w wyznaczonym terminie. Gratulujemy! Kody zostaną wysłane na e-mail podany przy rejestracji.

 

Wyniki

 • Refejlu

 • Zeikor

 • Deargol

 • Omega

 • Jeżus Chytrus

 • Ashios

zasady_first_assault

By wziąć udział w konkursie należy:

A) Zamieścić komentarz składający się przynajmniej z 50 znaków pod tym wpisem. Wśród osób komentujących rozlosujemy 3 paczek z First Assault Online.

B) Udostępnić post konkursowy z wywiadem z naszego profilu na Facebooku. Wśród osób udostępniających rozlosujemy 3 paczki z First Assault Online

Dopuszczalne jest jednoczesne komentowanie i udostępnianie, w celu zwiększenia swoich szans na wygraną.

regulamin_first_assault

 1. Na Komentarze i udostępnienia czekamy do 02.04.2016 r. do godziny 12:00.
 2. Jedna osoba może nadesłać wiele komentarzy, jednak będą one liczone jako jeden do losowania. Tak samo w przypadku udostępnień.
 3. Każda próba oszustwa będzie równoznaczna z wykluczeniem z wszystkich kolejnych konkursów na portalu strefaMMO.pl.
 4. Warunkiem otrzymania nagrody jest:
  • zarejestrowanie się na portalu strefaMMO.pl – co jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu
  • spełnienie wszystkich warunków konkursowych
 5. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych.
 6. Wyniki zostaną ogłoszone w niedziele 3 kwietnia 2016 do godziny 22:00 w zaktualizowanym poście konkursowym. W ciągu najbliższych 24h po ogłoszeniu wyników skontaktujemy się z zwycięzcami konkursu.

nagrody_first_assault

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online – akcja gry została osadzona w futurystycznej Japonii. Cyberterroryzm ewoluował, podobnie jak metody walki z nim. Gracz wciela się rolę członka Sekcji 9; elitarnej jednostki cybernetycznie zmodyfikowanych agentów, których zadaniem jest ochrona społeczeństwa przed atakami terrorystów. Agenci przekraczają ograniczenia ludzkiego ciała, stając się chodzącą bronią. Paczka, którą otrzymają zwycięzcy, zawiera dostęp do early access oraz ekskluzywną skórkę do broni MPV5A Tachikoma.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000