Lucas: Charleston Rapid Reactions – University of North Carolina Athletics

autorstwa Adama Lucasa

1. Po znacznie lepszej drugiej połowie Karolina wygrała mecz bardzo podobny do zeszłorocznego meczu z College of Charleston, 102-86.

2. Po zdobyciu pierwszej inningu jednego punktu, jedna zbiórka, Armando Bacot W ostatnich 20 minutach był innym graczem. Zakończył z 28 punktami i sześcioma zbiórkami. Hubert Davis Druga połowa otworzyła się udając się bezpośrednio do Baku na pocztę. To wydawało się skierować go na właściwą drogę i był dominującą siłą w drugiej połowie. Carolina pokonała Charleston 59-36 w drugiej połowie i trafiła 19-21 z dwupunktowego zasięgu.

3. Carolina zwolniła prawie 70 procent w drugiej połowie, robiąc prawie wszystko lepiej niż w pierwszej połowie. Carolina zapewniła osiem asyst w 17 rzutach z pola w drugiej połowie, a ofensywa wyglądała bardziej zsynchronizowana niż kiedykolwiek w tym sezonie.

4. Kilka wspaniałych wkładów z ławki w piątek wieczorem. Ten tytuł był przez pewną zmieniającą grę obronę Seth Trimble, który był częścią kluczowej sekwencji w połowie drugiej połowy, kiedy popełnił ofensywny faul i sfrustrował Gaylona Scotta z Charleston. Obrona Trimble była również niezwykła Tyler Nikiel przestępstwo; Nowicjusz prawie zawsze stara się zdobywać punkty i ma talent do zdobywania punktów, którego można oczekiwać od najlepszego strzelca wszech czasów w Wirginii. Wkłady z ławki były potrzebne, ponieważ Bench Cougars wystawiły 53 swoje punkty.

5. Dalton Bullon z Charleston zapalił się w pierwszym inningu, zdobywając 12 punktów i świętując, wkładając atrapę pistoletu do kabury. Na jego nieszczęście zwróciło to również uwagę obrońców Tar Heel. z czarny nieszczelny Zwracając się do Boulogne po pięciu minutach pierwszej połowy, zdobył pozostałe cztery punkty meczu. Czarne również zapewniły ofensywną iskrę, trafiając parę trzech rzutów i schodząc z boiska sześć na sześć na swojej drodze do 15 punktów.

READ  Damar Hamlin z Buffalo Bills jest w stanie krytycznym po zatrzymaniu akcji serca na boisku

6. Pozostawiając płonące pumy w pobliżu pierwszej połowy, pięty spadły o siedem punktów w pierwszej połowie. Charleston wykonał 17 z ostatnich 24 prób z pola, prawie 71 procent. Zdominowali również punkty w tym inningu, uzyskując przewagę 24-16. Częściowo dlatego, że Armando Bacot A Dom Nance Idąc 1 na 4 z boiska, gdzie Tar Heels walczyli o to, aby cokolwiek dostało się do środka.

7. To była część pierwszej połowy, że goście wykonali dziesięć więcej biegów w terenie niż Karolina, i włożyli aż 50 punktów, a Karolina strzeliła 50% z pola, ale była za siedmioma. Nie będziesz tego często widywał.

9. Gra była pierwszym przykładem zmiany zasad w tym roku. Zamiast pierwszego przykładu flopa jako ostrzeżenia, pierwszym przykładem jest błąd techniczny w tym sezonie. Charleston trafił jeden w pierwszej połowie, pozwalając smołowym obcasom wyrównać wynik.

10. W pierwszej połowie pokaz uhonorował zmarłego tego lata Lenny’ego Rosenblutha. Większość rodziny Rosenbluth była obecna, podobnie jak inni debiutanci Patriots z 1957 roku Tom Kearns i Joe Koig. Wśród tłumu również: legenda kobiecej piłki nożnej Mia Hamm.

11. Ponownie zagraj na smołowych obcasach bez Wzmocnij Johnsonktóry wraca po kontuzji kolana.

12. Drugi z rzędu rajd Smith Center przeciwko dyskretnemu przeciwnikowi. Tłum był ciągle niespokojny na meczu, prowadzony przez hałaśliwą dywizję studencką, która przybyła wcześnie i była imponująca. Zostali nagrodzeni domowym kieliszkiem herbatników Bacot z 25 sekundami pozostałymi, aby Karolina przekroczyła wiek.