Manchester City – Atletico Madryt: pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów – na żywo! | Liga Mistrzów

21:31

75 minut De Bruyne ma trochę szczęścia, że ​​udało mu się uciec przed żółtą kartką za nadgorliwy faul na Matheusie Cunha. Jeśli zostanie zarezerwowany, opuści mecz rewanżowy.

21:30

74 minuty Atletico strzeliłoby ten wynik przed meczem. Teraz też to przejmą, ale po dobrej obronie będą sfrustrowani bramką. Wyglądało na to, że Felipe, który przez całą noc był doskonały, trochę utknął mu w piętach. Tak czy inaczej, po raz pierwszy przez całą noc City było w stanie zagrać przez ucho igielne.

21:27

To był fachowo strzelony gol Kevina De Bruyne’a. Rodry znalazł Fodena na małej przestrzeni, to znaczy 25 jardów od bramki. Wpadł w obronę i sprytnie dźgnął De Bruyne’a, który oddalił się od dwunożnego Felipe i strzelił zdecydowanie w dalszy róg.

21:26

Cel! Man City 1-0 Atletico (De Bruyne 70)

Zastępca Phil Foden strzelił gola dla Kevina De Bruyne!

21:25

70 minut Trójka z City to teraz Grealish po lewej stronie, Foden po prawej i Gabriel Jesus pośrodku.

21:25

69 minut Rodrigo de Paul był zarezerwowany do zasiedlenia wczesnych Grealish Gates. Nie jest jednym z wielu graczy Atlético, którzy otrzymali żółtą kartkę, a raczej nie.

21:24

69 minut: Potrójna zmiana miasta Jack Grealish, Phil Foden i Gabriel Jesus zastępują Raheema Sterlinga, Riyada Mahreza i Ilkaya Gundogana.

21:24

68 minut Krzyż Bernarda pokazał Mahrez z 14 jardów. Widzieliśmy ponowną apelację o rzut karny i myślę, że sędzia miał rację. Może to nie był szterling, ale to nie był błąd.

21:23

67 minut City ponownie prosi o karę, gdy Sterling odchodzi po lekkiej szarży z ramienia Reinildo. Moje pierwsze wrażenie było takie, że Sterling wycofał się, wiedząc, że nie trafi w podanie De Bruyne’a, ale nie widzieliśmy jeszcze powtórki.

21:21

66 minut Pip macha iPadem pod nosem Phila Fodena, sygnalizując, że on też niedługo przyjdzie.

21:20

65 minut „Ryzykując, że będę wyglądać, jakbym był typem osoby, która dołącza do Wembley, czy nie jest to rodzaj gry, na którą zapisał się Grealish?” idalne wzgórze mówi. „Myślałem, że chodziło o użycie go jako generatora losowych ruchów przeciwko głębokiej obronie”.

Niedługo przyjdzie.

21:20

64 min: Miasto Szansa! Głęboki kąt skrzydła Mahreza do powierzchni siatki przez Laporte. To była jak dotąd największa szansa City, chociaż odskakiwał, więc trudno było utrzymać główkę.

READ  Carlos Alcaraz pokonał Novaka Djokovicia w 5 setach i wygrał swój drugi Wielki Szlem na Wimbledonie.
Aymeric Laporte, zawodnik Manchesteru City, trafia do siatki.
Aymeric Laporte, zawodnik Manchesteru City, trafia do siatki. Zdjęcie: Lee Smith/Action Images/Reuters

21:16

60 minut: T.Podwójna zmiana dla Atlético. Rodrigo de Paul, Angel Correa i Matthews Cunha zastępują Cooka, Antoine’a Griezmanna i Marcosa Llorente.

21:14

59 minut Dośrodkowanie Cancelo zostało pokazane z głową za Vrsaljko. De Bruyne z rzutu rożnego pokonał Felipe, ale obrona Atletico stała się trudniejsza niż w pierwszej połowie.

21:13

57 minut Miasto zaczęło zagrażać. De Bruyne wykonuje sprytny rzut wolny do Sterlinga na lewo od pola karnego, po raz pierwszy wyprowadzając dośrodkowanie z dalekiego słupka. Dosłownie został złapany w krainie dwóch mężczyzn.

Raheem Sterling płaci zawodnikowi Manchesteru City.
Raheem Sterling płaci zawodnikowi Manchesteru City. Zdjęcie: Phil Noble/Reuters

21:12

55 min: Dobra obrona przed Oblakiem! Oblak obronił niski rzut wolny wykonany przez De Bruyne’a z lewej strony. Piłka kapie z jego pięści przed bramką, a on reaguje znakomicie, aby wyraźnie ją uderzyć leżąc na ziemi. Dwóch graczy City czekało, aby pochłonąć luźną piłkę.

Zawodnik Manchesteru City Kevin De Bruyne zaprzecza bramkarzowi Atletico Janowi Oblakowi. Zdjęcie: Craig Broe/Reuters

21:10

54 minuty City wykonał krótki rzut wolny, co prowadzi do ponownego faulowania Mahreza, tym razem na krawędzi D. To był oryginalny sposób na zdobycie pięciu jardów.

21:09

53 minuty Renaldo został ukarany za świetny wślizg na Mahreza 28 jardów przed bramką. Rzut wolny jest nieco na prawo od środka, zasłaniany przez Mahreza i De Bruyne’a…

21:07

51 minut Llorente ponownie strzela do Edersona, ale tym razem jest po swojej stronie. To była dobra przerwa od Atletico, ponieważ Griezmann wykonał rzut rożny do Llorente w okolicy. Musiał strzelać w biegu z ciasnego zakrętu, ale i tak była to rozsądna okazja. To pierwszy strzał na bramkę w meczu.

21:04

48 minut Atletico wyłamuje się z rzutu rożnego i wygląda na to, że Griezmann za chwilę zagra z własnej połowy. Gundogan zostaje z nim, ciągnąc za koszulkę tu i tam i ostatecznie zmuszając Griezmanna do wykonania faulowego podania poza grą.

21:03

47 minut De Bruyne oddał dośrodkowanie z lewej strony do City, które po mistrzowsku kontroluje go na zakręcie i oddaje strzał, który oddala się od Savica.

READ  NBA jest ustawiona na ostatni dzień, a wyścig Zachodu zakończy się
21:02

47 minut – Cześć Rob – powiedziała Carrie Tolinius. „Wiem, że „One for the Purists” to wygaszenie zarówno omawianej gry, jak i futbolu w ogóle, ale byłbym przeklęty, gdyby dzisiejsza walka między nieodpartą siłą a niezłomnością nie była jedną z najbardziej porywających gier, w jakich byłem”. Widziałem, gdzie wydarzyło się wszystko, co piękne. Bardzo. Ciesz się drugą połową!”

21:02

46 minut Llorente miał słaby wysiłek uratowany przez Edersona, mimo że wszyscy wiedzieli, że był na spalonym.

21:00

„Ta gra dokładnie pokazuje, dlaczego powstała Baza Celów Pozaziemskich” Francisco Cubas mówi: „Spotkać Symeonów tego świata”.

Myślę, że jestem w mniejszości, ale tęsknię za nią. Pamiętaj, że Atlético czasami korzystało z zasady gola na wyjeździe, gdy pierwszy mecz był u siebie.

20:50

„Kibice Liverpoolu są tutaj prawie podekscytowani” mówi Ian Copstick. „Spójrz przez płot, aby zobaczyć, czym jest ten cały brak hałasu. Jeśli dzięki temu Real Madryt znajdzie się na czele, City pożałuje tego dnia, mówię ci”.

Powinieneś się martwić o orzeźwiającego Phila Fodena w niedzielę, przyjacielu.

20:49

Pierwsza połowa: Manchester City 0:0 Atletico Madryt

Peepep! Sfrustrowana połowa dla City, który miał 70 procent piłki, ale nigdy nie trafił na bramkę. Atletico broniło się ze znakomitą siłą, dwukrotnie przekraczając linię mety. Nie obrażam twojej inteligencji, podając liczbę celnych strzałów.

Jako studium kontrastów i dyscypliny taktycznej było naprawdę ciekawie. W ramach rozrywki było śmierdzące.

20:45

45 minut „Pięć fałszywych dziewiątek (25 minut) Atletico to nie połowa tego, jak wyśmiewa się z Pepa II (10 minut)”, mówi Colom Farrelly. „Jestem trochę spóźniony z tą notatką, ale musiałem sprawdzić trywialne zaklęcie”.

Pięć fałszywych dziewiątek? To pięć fałszywych szóstek.

20:44

43 minuty John Stones postanowił strzelać z 25 jardów i od razu tego pożałował.

20:42

41 minut Sędzia ostrzega Atletico, aby nie tracił czasu. Jesteśmy w minucie 41.

20:41

40 minut De Bruyne porusza się między dwoma obrońcami w obszarze, a następnie pada. City myślał, że został osaczony i chciał kary. Sędzia się nie zgodził i słusznie: jeśli cokolwiek stało u stóp De Bruyne’a.

Kevin De Bruyne (w środku) z Manchesteru City pada na ziemię, rywalizując z Reinildo Mandava (z lewej) i Felipe z Atletico Madryt. Zdjęcie: Peter Powell/EPA

20:40

39 minut Gracze City okazują pierwsze oznaki… jeśli nie frustrację, to na pewno zniecierpliwienie. W tej chwili w igle Atletico nie ma oka.

READ  Padres dał Joshowi Haderowi „małą przerwę” od końcowej roli po niedawnym krachu
20:38

38 minut Vrsaljko wykonuje niebezpieczne dośrodkowanie do Llorente, który wchodzi bardzo wcześnie i ma dobry spalony.

20:36

34 minuty Mahrez podaje niebezpieczne podanie do Joao Cancelo, który jest w polu widzenia, ale Felipe wkracza, by zdjąć piłkę z jego palców. De Bruyne następnie sfaulował Joao Felixa, co spowodowało, że Simeone bezskutecznie zaapelował o żółtą kartkę. De Bruyne opuści drugi mecz, jeśli zostanie dzisiaj zaksięgowany, podobnie jak Cancelo, Gabriel Jesus, Kondogbia, Joao Felix, Llorente, Reinildo i Luis Suarez.

20:34

33 minuty Zaciekły strzał z dużej odległości od Rodriego trafia Felipe na skraju pola.

20:33

32 minuty W rzeczywistości nie było prawdziwej osoby z Atletico. Bronią bardzo dobrze i licznie.

20:32

31 minut Jak na razie nie widać frustracji City, mimo braku szans. Skupiają się na procesie, a nie na celu, przynajmniej na razie. To może się zmienić, jeśli Atletico zdoła prowadzić 1-0 na pięć minut przed końcem.

20:30

29 minut „Może Atletico nauczyło się grać w City, oglądając Crystal Palace!” mówi Steve Annis.

To fajny pomysł. Ale muszę być szczery, widziałem już wiele razy Atletico grającego w ten sposób.

20:29

27 minut Cancelo bije Renana Lodiego, ale przecina jego podania w kierunku kogoś w okolicy. Mówię „ktoś”, bo nasze łącze szerokopasmowe, a co ważniejsze BT Sport, po prostu zamarło. Dlatego nie mogę grać w piłkę co tydzień, panie Scott.

20:28

26 minut „Wichrowe Wzgórza, z rozdziału 13”, mówi Ray Skrobskis, który nie ma ochoty na to. „Tam, wina blada, un” Więc zróbcie to. Bang, bang. To litość, że oboje znikają!

Ale zgadzasz się z Dawson’s Creek, prawda?

20:27

25 minut Atletico zaczyna zdobywać więcej piłki, a Joao Felix ma piłkę bardziej niż kiedykolwiek. Jest zawodnikiem, ten chłopak, chociaż piszę, gra na środku lewego pola 5-5-0.

20:24

23 minuty Joao Felix zaatakował obszar City z lewej strony, ale Joao Cancelo spokojnie go wypchnął.

20:23

22 minuty Jest krótki zakręt na zewnątrz i przez Gundogan, który idzie wysoko i szeroko z 22 jardów.

20:23

22 minuty Miasto ma dużo piłki. Nie widzieliśmy statystyk, ale myślę, że to co najmniej 75 procent. Ale wszyscy wiemy, że Atletico robi postępy w tych sprawach i w tej chwili przyglądają się rozsądnie odprężający.

20:21

20 minut „Ważna uwaga dotycząca mody: Simeone i Guardiola wydają się nosić identyczne płaszcze” – mówi Jeanne Salorio. „W przyszłości widzę reklamę”.

będę szczery, Myślę, że moda i piłka nożna ewoluowały.

Trener Atletico Madryt Diego Simeone (drugi z lewej) i trener Manchesteru City Pep Guardiola.
Bliźniaki płaszcza. Zdjęcie: Tom Jenkins/The Guardian