Okazje dnia:

Muzyka

 • Muzyka

  • Sound Pack: Diablo 3 OST

   By zel
   Trzecia część „diabełka” ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Oczywiście wiele można grze zarzucić, kierunek w jakim podąża też nie napawa optymizmem. Jest jednak coś do czego przyczepić się nie sposób – ścieżka dźwiękowa. Smaczkiem jest tutaj remaster oryginalnego podkładu z Tristam znanego z pierwszej części gry. Read More »
  • Sound Pack: Lineage II OST – część 1

   By zel
   Zgodnie z życzeniem przygotowaliśmy dla Was OST z jednego z najlepszych i najpopularniejszych MMORPG w historii – Lineage II. Chyba nie ma gracza MMO, który nigdy nie słyszałby o tej grze. Przez to, że L2 regularnie otrzymywał kolejne dodatki, ścieżka dźwiękowa to godziny słuchania. Read More »
  • Sound Pack: The Elder Scrolls Online OST

   By zel
   Po raz kolejny na łamach naszego portalu odwiedzamy Tamriel, znany doskonale świat The Elder Scrolls Online. Tym razem posłuchamy klimatycznej ścieżki dźwiękowej z tego fantastycznego uniwersum. Tego nie da się opisać, tego trzeba posłuchać! Read More »
  • Sound Pack: Black Desert OST

   By zel
   Zapraszamy do nowego cyklu na łamach portalu strefaMMO.pl – Sound Pack. Jest to zwrot w kierunku tych, którym nie wystarczają tylko wrażenia wizualne i lubią czasami posłuchać czegoś klimatycznego. Istna uczta dla melomanów! Na pierwszy ognień – Black Desert. Zapraszamy do lek…ekhm…słuchania! Read More »