Okazje dnia:

Video

 • Wideo

  • najlepsze FPS

   TOP5 najciekawszych, nadchodzących FPS-ów sieciowych

   By zel
   Połowa roku za nami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawiej zapowiadających się FPS-ów sieciowych, które zobaczymy jeszcze w 2017 roku. Dajcie znać, na który czekacie szczególnie!   Read More »
  • Durango premiera

   Durango: Nowe MMORPG z dinozaurami w tle

   By zel
   Na tegorocznych targach E3 firma Nexon zaprezentowała kolejny trailer nowego MMORPG Durango. Pierwsze informacje o tym tytule przekazaliśmy Wam przy okazji G-Star 2016. Tym razem mamy potwierdzenie wydania zachodniej wersji, jeszcze w tym roku! Read More »
  • Nekromanta zbroje

   Diablo 3: Zestawy i legendarne przedmioty Nekromanty

   By zel
   Na oficjalnej stronie Diablo 3 pojawił się krótki zwiastun zestawów (setów) i legendarnych przedmiotów Nekromanty. Na ten moment zaprezentowano pięć kompletów zbroi i broni. Read More »
  • Astellia Online

   Astellia Online: Nowe MMORPG od Nexona

   By zel
   Astellia Online to nowe MMORPG od Nexon-a, o którym pisaliśmy przy okazji nowości ujawnionych na targach G-Star 2016. Koreańskie CBT startują w przyszłym miesiącu, ale twórcy już snują plany o wydaniu na zachodni rynek. Read More »
  • The Elder Scrolls: Historia serii

   By zel
   Starsi gracze zdążyli już zapomnieć, młodsi pewnie nigdy nie widzieli… Pierwsza część serii The Elder Scrolls miała swoją premierę w 1994. Jak wyglądały kolejne odsłony i jakie zmiany zaszły na przestrzeni lat? Zapraszamy na krótki przegląd historii! Read More »
  • Astroneer: Pierwsze wrażenie kosmonauty

   By zel
   Pewnie niewielu z Was kojarzy produkcje pod tytułem Astroneer. Nic dziwnego, sami niewiele o niej wiedzieliśmy do tej pory. Na szczęście, Kosmonauta Minimalista szarpnął się na wczesny dostęp i na własnej skórze przekonał się czy było warto. Zapraszamy! Read More »
  • EVE Online: Pierwsze wrażenia z kosmosu

   By zel
   Oto kolejny materiał video od Minimalisty. Tym razem nasz Youtuber sprawdził dość wiekowego, jednak cieszącego się niesłabnącą popularnością EVE Online. Od 1,5 miesiąca gra jest darmowa i nie wymaga już opłacania abonamentu. Read More »
  • Battleborn: Pierwsze wrażenia

   By zel
   Obejrzyjcie pierwsze – pozytywne wrażenia z Battleborn w najnowszym video od Minimalisty. Zwróćcie uwagę na to czym wyróżnia się ta produkcja na tle konkurencji i dajcie znać jak Wy oceniacie ten tytuł! Read More »
  • Albion Online: Pierwsze wrażenia [wideo]

   By zel
   Witam ponownie na naszym portalu Maniaka gier MMO, Youtubera, Streamera i jednocześnie bardzo pozytywną postać – Minimalistę. Na dzień dobry recenzja gry Albion Online. Opis pierwszych wrażeń, prezentacja rozgrywki i odpowiedź na najważniejsze pytanie, czy warto zagrać? Zapraszamy! Read More »
  • Paladins: Rzut okiem na…(wideo)

   By zel
   Minimalista nie zwalnia tempa i przygotował dla Was kolejny materiał wideo pod tytułem „Rzut okiem na…”. Tym razem wziął na warsztat shootera MOBA od Hi-Rez, Paladins. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu Read More »
  • Diablo III: Czy warto zagrać w sezonie 6? (Wideo)

   By zel
   W zeszłym tygodniu mieliśmy zakończenie sezonu 5 w Diablo III, a tablice wyników zostały wyczyszczone. Czy warto będzie rozpocząć zabawę wraz z kolejnym sezonem? Tą kwestię poruszył Minimalista w swoim materiale wideo, na który serdecznie zapraszamy! Read More »
  • League of Angels II: Rzut okiem na…(wideo)

   By zel
   W poprzednim tygodniu pisaliśmy o otwartych beta testach League of Angels II. Wszystko poszło nad wyraz gładko ponieważ wczoraj mieliśmy oficjalną premierę gry w Ameryce Północnej. Dzisiaj zapraszamy Was do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez przyjaciela naszego portalu – Minimalistę! Read More »
  • Blade and Soul: Seria poradników wideo.

   By zel
   Od premiery zachodniej wersji BnS minął już ponad miesiąc, a popularność tego długo wyczekiwanego mmorpg wydaje się nie słabnąć. Wciąż przybywają nowi gracze żądni azjatyckich sztuk walki i właśnie im wychodzimy naprzeciw udostępniając serię poradników, przygotowanych przez zaprzyjaźnionego z portalem strefaMMO.pl youtuberem/streamerem Naokoczai. Read More »