Mieszkańcy Los Angeles 3 razy częściej mają zdiagnozowaną chorobę rządową – termin ostateczny

Nowe badanie stanowe sugeruje liczebność populacji Los Angeles Dotknięta dzielnica rządowy-19 jest znacznie wyższa niż liczba potwierdzona standardowymi testami podczas infekcji. Barbara Ferrer, dyrektor ds. zdrowia publicznego w hrabstwie LA, powiedziała dzisiaj, że wynika to z liczby osób, u których nigdy nie wystąpiły objawy i nigdy nie były testowane ani nie miały do ​​nich dostępu.

Na podstawie wyników testów przeciwciał przeprowadzonych na grupie kontrolnej, obszerne badanie całej populacji potwierdziło, że między majem a czerwcem ubiegłego roku liczba osób dorosłych zakażonych Govt-19 była w rzeczywistości trzykrotnie wyższa. Wyniki testów. W przypadku dzieci liczby były jeszcze bardziej dramatyczne, z pięciokrotnie większą liczbą dzieci dotkniętych chorobą, niż potwierdziły testy.

„Podczas badania późną wiosną 2021 r. naukowcy oszacowali, że dotyczy to 30% dorosłych osób z hrabstwa LA i 37% dzieci” – powiedział Ferrer o wynikach badania Galscope.

W tym samym okresie, powiedział, tylko 10% dorosłych i mniej niż 10% dzieci w dystrykcie było zarażonych.

Mówi się, że te rażące różnice wynikają z wad systemu testowego. Zauważył, że wiele osób zarażonych wirusem nigdy nie zostało przebadanych, ponieważ nigdy nie zachorowało ani nie wystąpiły u nich żadne objawy. Dostęp do testu jest czasem ograniczony, co uniemożliwia ludziom potwierdzenie infekcji.

Ferrer dodał, że obecna powszechna dostępność prac domowych wpływa również na liczbę spraw urzędowych, ponieważ osoby testujące w domu nie muszą zgłaszać swoich wyników okręgowi.

Dane z badań „będą służyć jako wskazówka, że ​​duża liczba infekcji nie została zgłoszona w hrabstwie LA” – powiedział Ferrer. „Ważne jest, aby to zrozumieć, ponieważ daje to poczucie prawdziwego celu i wpływu epidemii”.

Jego komentarze pojawiły się, gdy zobaczył, że w dystrykcie obserwuje się stały wzrost liczby infekcji wywołanych przez podtyp infekcji wirusowej BA.2. Opierając się na najnowszych testach genetycznych na próbkach przypadków Govt w dystrykcie, uważa się, że istnieje 67% podtypu wszystkich infekcji lokalnie. Tydzień temu było to 47%, a tydzień wcześniej 32%.

READ  Poco X4 Pro 5G oferuje niedrogi wyświetlacz AMOLED 120 Hz i aparat 108 MP

Znaczenie liczb BA.2 zostało teraz potwierdzone jako dominujący szczep wirusa, który rozprzestrzenia się lokalnie.

Ferrer powiedział, że w zeszłym tygodniu było średnio 1000 nowych przypadków dziennie, w porównaniu z 878 w poprzednim tygodniu.

Jednak pomimo stałego wzrostu liczby zachorowań, liczba przyjęć do szpitala lub zgonów nadal nie jest widoczna w dystrykcie – fakt, który Ferrer mówi, że zwiększone wskaźniki szczepień lub inne poziomy odporności zapobiegają poważnym zachorowaniom na infekcje.

Nadal ostrzegał, że infekcja wola może mieć jeszcze poważniejsze konsekwencje, w tym śmierć. Ale powiedział, że kiedy zauważył wzrost liczby przypadków okręgowych, nie zauważył „szybkiego wzrostu”.

„Obserwujemy stały, niewielki wzrost, przy czym liczba przypadków wzrasta o 2% – 3% każdego dnia” – powiedział. „Jeśli w pewnym momencie nie osiągnie poziomu, stanie się to bardzo niepokojące i mamy nadzieję, że wzrośnie. Mamy nadzieję, że ludzie naprawdę wiedzą, że mamy w obiegu najbardziej zaraźliwy wariant podrzędny. Bądź bardziej ostrożny. Noś tę maskę w tych systemach wysokiego ryzyka. Kiedy możesz. Idź i poddaj się testom. Uważaj, aby uniknąć ponownego zakażenia lub nowej infekcji. ”

Okręg zgłosił 1214 nowych infekcji w czwartek, potwierdzając w sumie 2 849 185 od początku epidemii. Zgłoszono kolejne 12 zgonów, co daje całkowitą liczbę zgonów do 31 839.

Średnia dzienna liczba osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność wirusa, wyniosła w czwartek 1,7%, czyli więcej niż w zeszłym tygodniu, ale ogólnie jest niższa.

Według stanu na czwartek szpitale powiatowe miały 239 pacjentów zakażonych wirusem Cov, w porównaniu z 256 w środę, zgodnie z danymi stanowymi. Spośród tych pacjentów 32 jest leczonych na oddziale intensywnej terapii, w porównaniu z 35 dzień wcześniej.

Miejska służba informacyjna przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.