MLB Wild Card: JT Realmuto i Kyle Gibson prowadzą Phillies do szóstego zwycięstwa z rzędu

Phillies nadal atakują skoczków i szybko ich tłumią, pozostawiając najsłabsze drużyny w Lidze Narodowej z niewielką szansą na powrót.

Dobrze wróży kolejne 13 meczów z rzędu przeciwko 500 subklubom.

Tak jak w piątek wieczorem i przez cały tydzień, Velez wznowił wczesny atak i odniósł względnie komfortową wygraną. Zdobyli trzy przejazdy w pierwszej połowie na podwójnym podwójnym rozbiciu JT Realmuto i stamtąd wystartowali w wygranym 6-0, szóstym z rzędu.

Phils osiągnęli lepsze wyniki niż rywale 22-1 w pierwszych trzech rundach tych sześciu meczów.

„Wiesz, w zeszłym roku to był nasz upadek, szczerze mówiąc”, powiedział melonik Kyle Gibson o zdolności Phillies do pokonywania drużyn pochowanych w klasyfikacji.

„W tym roku nasza nadchodząca mentalność była nieco bardziej chwiejna i z nieco większą przewagą niż byliśmy w przeszłości. Łatwo się pogubić lub popaść w samozadowolenie, gdy te zespoły grają. Szczególnie ostatnio wykonaliśmy świetną robotę zmierzenie się z tymi zespołami i zdobycie wczesnej pozycji Przejmij prowadzenie i naprawdę zdefiniuj sposób gry.

„Byłem w tych zespołach, w których przegrywasz 100 meczów i za każdym razem, gdy rezygnujesz z wcześniejszego startu, to tak: „Znowu zaczynamy. „Przypuszczam, że niektóre drużyny, w których graliśmy, miały to uczucie. Tego właśnie chcesz jako zespół grający w kwalifikacjach. Chcesz, żeby byli w takim nastroju i trudno będzie im wrócić. To była największa różnica. „

Realmuto był jednym z najlepszych graczy w baseball w ciągu ostatnich pięciu tygodni. Prowadził w 26 rundach w ostatnich 27 meczach, będąc czwartym w turnieju głównym w tym okresie, ustępując jedynie Paulowi Goldschmidtowi, Aaronowi Judge i Pete’owi Alonso.

Realmuto ma dodatkowe uderzenie w baseball i/lub RBI w ośmiu prostych meczach i szanse powinny się utrzymać, gdy Bryce Harper wróci na przód. Harper, w swoim drugim meczu od powrotu ze złamanego lewego kciuka, wyróżnił się w pierwszej połowie, tak jak w piątek. Załadowano bazy Realmuto. Harper później celowo szedł dwa razy.

READ  Chris Sala burzy klub Triple-A po wyczerpującej odbudowie

„Odkąd tu jestem, czasami nie docenialiśmy naszych konkurentów” – powiedział Realmuto. „Dla mnie to duża różnica w naszym sezonie. Zespoły, z którymi mamy do czynienia, graliśmy dobrze przeciwko przez cały sezon. „

Phillies otworzyli niezłą poduszkę w wyścigu o dziką kartę. Zajęli drugie miejsce z trzech dzikich z przewagą 2½ gry nad Padres i pięcioma grami nad Brewersami.

W tym sezonie jest wiele naprawdę złych drużyn w baseballu, a ponieważ zostali wyrzuceni z gwiazd przez The Cubs, Phillies mają 18-2 przeciwko klubom, które tracą rekordy.

Od 1 czerwca Phillies ma na swoim koncie pięć różnych zwycięskich setów z co najmniej pięciu meczów. W wieku 72-55 są znacznie powyżej 0,500, tak jak od ostatniego dnia sezonu 2011, i minęło dużo czasu, odkąd mieli tak wielu hitów w tym samym czasie.

Phillies mają 23-9 w ostatnich 32 meczach. Nick Castellanos, Alec Bohm i Realmuto otrzymali w tym odcinku trafienia między 323 a .333. Bryson Stott uderzył z popem 0,295. Jean Segura nie wracał przez cały ten czas, ale spadł do 0,344 na 0,427 w ujęciu procentowym w swoich ostatnich 19 meczach. Jest teraz uderzaczem z ośmiu dołków.

Pamiętasz, jak Kyle Schwarber miał atak Phillies od 1 czerwca do połowy lipca? Schwarber miał Schwarbera w domu przez ostatnie trzy tygodnie, a Phils pokonał 14-7. Stawiają czoła słabym rzutom i słabej obronie, ale znajdują sposoby na zdobycie bramki, nawet jeśli ciosy nie sięgają głęboko.

Gibson wygrał w swoim 25. starcie, poprawiając się do 9-5 z ERA 4,08. Trafił dziewięć w siedmiu rundach bez bramek w jednym ze swoich najlepszych startów w tym roku.

Phils chce zmieść serię siedmiu meczów sezonu przeciwko Piratom w niedzielne popołudnie za Noahem Syndergaardem, którego cztery występy jako Phillie przyniosły zwycięstwa.

„1 września może być trochę za wcześnie, aby zacząć o tym myśleć, ale kiedy siedzisz w playoffach, łatwiej o tym myśleć” – powiedział Gibson. „Próbujesz walczyć z tymi myślami, aby wygrać, a nawet dotrzeć do tego momentu, ale na pewno o tym myślisz”.

READ  Właściciel kucyka Jim Irsai atakuje byłego Eaglesa Carsona Wentza po handlu

Pozostało trzydzieści pięć gier.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.