Najszczęśliwszy dzień tygodnia dla każdego znaku zodiaku, 10-16 października 2022 r.

W tym tygodniu dużo energii dzieje się za kulisami poprzez ciągłe tarcie Saturna w Wodniku i Urana w Byku.

Ten punkt napięcia między planetami, które rządzą ograniczeniami i wolnością, zbliża się do punktu kulminacyjnego, gdy ta energia rozpoczęła większy temat waszego życia w zeszłym roku.

Kiedy myślisz o szczęściu, wyobrażasz sobie, że możesz intuicyjnie wybierać to, co jest dla ciebie przeznaczone.

Ograniczenia ze strony sił zewnętrznych lub wewnątrz ciebie zapobiegają temu.

ale na samym końcu, Szczęście to coś, gdzie musisz być, aby otrzymaćJest to spowodowane tarciem między Saturnem w Wodniku a Uranem w Byku.

W tym tygodniu Merkury, Wenus i Słońce, jako miękki mediator wiatrów zmian, będą w Wadze, zapewniając harmonię i porozumienie w każdej rozmowie lub sytuacji, która może okazać się trudna.

Rozmowy będą nadal miały fundamentalne znaczenie w tym tygodniu, ponieważ Merkury jest teraz na żywo i wrócił do Wagi, gdzie się zaczął. Jest retro, więc spodziewaj się motywów od września; Jednak teraz będzie jaśniejszy i bardziej zwięzły wynik.

Mars w Bliźniętach i Neptun w Rybach to kolejna energia podobna do Urana i Saturna, która wpłynie na wielu w ciągu tygodnia.

Związane z: Trzy znaki zodiaku, które mają najwięcej szczęścia w miłości w tygodniu od 10 do 16 października 2022 r.

Te dwie planety znajdują się również w kryzysie intuicji kontra logiki i tego, czemu musisz zaufać i działać, abyś ty i ci w twoim życiu mogli cieszyć się sukcesem i radością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.