Okazje dnia:

Bless Online: Aeria Games nadal u steru

W sieci pojawiły się plotki na temat porzucenia planów wydawniczych Bless Online na zachodnich rynkach przez Aeria Games. W głównej mierze powiązane było to z faktem niedziałania oficjalnej strony gry (która po prawdzie nie odpowiada nadal)

, o czym zresztą pisaliśmy w tym miejscu. Plotki musiały dotrzeć również do wydawcy, gdyż oficjalny profil na FB Bless został zaktualizowany o widoczny poniżej wpis:

There are some rumors that Aeria is no longer the Publisher of Bless in North America and Europe. It’s not true. The new combat system is almost done so you can expect some dates early 2017. Here’s a Christmas Video btw.

Istnieją pewne pogłoski, że Aeria nie jest wydawcą Bless w Ameryce Północnej i Europie. To nie prawda. Nowy system walki jest prawie gotowy, więc można spodziewać się konretnych terminów początkiem 2017 r. A tak przy okazji, oto świąteczne wideo.

Nie ma więc powodów do obaw o losy Bless, chociaż z pewnością znaleźliby się gracze, którzy z radością powitali by zmianę wydawcy na inną firmę.


Źródło: Aeria Games pozostaje wydawcą Bless Online

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000