Okazje dnia:

Affected Zone Tactics: Zostanie wydane w Europie

Affected Zone TacticsIDC/Games i rosyjski deweloper Light Vision Interactive podpisują porozumienie publikacji Affected Zone Tactics w Europie. Planowane jest wydanie gry w pierwszym kwartale 2016 roku na swojej stronie i na platformie Steam

w następujących językach: czeskim, angielskim, polskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, tureckim, włoskim, portugalskim i greckim.

Affected Zone Tactics to darmowa gra MMO z nastawieniem na PVP, bierzemy udział w taktycznych walkach podzielonych na rundy. Jako dowódca niewielkiej grupy najemników, wkraczamy w tajemniczy równoległy świata w poszukiwaniu zasobów. By pokonać innych graczy trzeba wykazać się sprytem i talentem strategicznym. Głównym celem walk PvP jest przejęcie flagi przeciwnej drużyny. Gra pozwala na rozgrywkę kooperacyjną z innymi graczami, w różnych trybach gry, różnymi rodzajami najemników i systemem taktycznych walk. Istnieje możliwość utworzenia klanu i zaplanowaniu swojego działania z pomocą globalnej mapy. Rozwój postaci polega na zdobywaniu kolejnych rang wojskowych. Im większa ranga, tym więcej rzeczy dostępnych do użytku, jak na przykład baraki, wyposażenie, broń itp.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Affected Zone Tactics, możecie już odwiedzić oficjalną stronę internetową i śledzić postępy na portalach społecznościowych. W ten sposób na pewno nie przegapcie żadnych wiadomości, związanych z Affected Zone Tactics.


Oficjalna strona: pl.idcgames.com
Autor: zel

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000