Okazje dnia:

Aion: nowe serwery, nowi sojusznicy, ulepszenia i więcej!

Europejska wersja Aion (wydawana przez Gameforge) otrzymała sporo nowości, wśród których znajdują się m.in. cztery nowe serwery, cztery nowe instancja, a także ulepszona szata graficzna obszarów startowych i wyposażenia przeznaczonego dla początkujących postaci.

Ereshkigal przebudziła się ze swego snu i pogrążyła Atreię w wielkim niebezpieczeństwie. Po druzgocącej inwazji Dredgionu walka o przerwanie toczy się dalej. Wielu Daeva przepadło po ataku, podobnie zresztą jak i część rdzenia artefaktu. Agenci wysyłają wojowników Daeva na poszukiwania, a ci muszą dać z siebie wszystko, ponieważ ich ojczyzna znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Chyba najciekawszą nowością, szczególnie dla świeżych graczy lub chcących zacząć od nowa, są cztery nowe serwery: Miren (PL), Fregion (DE), Padmarashka (FR) lub anglojęzyczny serwer międzynarodowy Grendal. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziecie tutaj. Aktualizacja 5.6 w Aion wprowadziła cztery nowe instancje PvE: Wieża Wyzwania, Narakkalli i Muzeum Wiedzy. Nie zabraknie też nowości dla miłośników starć PvP, na których to czekają bitwy 96 vs 96 w Wąwozie Neviwind, który jest dostępy 24h na dobę i nie posiada żadnych ograniczeń wstępu. Oprócz tego na Złotej Arenie odbywać będą się potyczki 6 vs 6.

Ponadto do 23 sierpnia zarówno nowi jak i powracający gracze skorzystają z eventu „Anioły w owczej skórze”.  Kata i Pata w obszarze startowym i stolicach Atreii oferują za darmo pakiety z nagrodami, cukierki formy i buffy. Gracze mogą również otrzymać elementy uzbrojenia, nakrycie głowy, broń, skrzydła, ekskluzywny tytuł oraz taroka na 30 dni. Więcej informacji na temat eventu znajdziecie tutaj. Natomiast pełny patchnote dostępny jest pod tym adresem. Ekipa przygotowała także zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:


Źródło: Aion nowe serwery
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000