Okazje dnia:

GWINT: Aktualizacja oraz wielkie zmiany w rozgrywce

Już dzisiaj (21 grudnia) na serwery GWINTA wskoczyła nowa aktualizacja oznaczona numerkiem 0.8.33! Przyniesie wiele nowości, a jej zawartość najbardziej skupia się oczywiście na kartach

:

  • Rozgrywka – Masa zmian oraz poprawek w kartach. Zostało dodane między innymi 5 nowych złotych kart, a dosłownie tona kart została mniej lub bardziej zmodyfikowana. Zmiany dotknęły kart z każdej dostępnej frakcji.
  • Poprawki – Poprawiono sterowanie oraz drobne błędy. Najważniejszym usprawnieniem będzie tutaj zmodyfikowanie rozgrywki poprzez przebudowanie systemu nagradzania graczy, czy dodanie nagród za odpowiednie poziomy.

Kolejną ważna częścią aktualizacji są rozgrywki rankingowe. Dostęp uzyskamy po osiągnięciu 10 poziomu, a podczas rozgrywek będziemy mogli osiągnąć kolejne 15 różnych rang zależnych od naszych umiejętności i oczywiście zwycięstw.

Wstępna liczba punktów rankingowych i ranga zależy od potyczek stoczonych przed odblokowaniem trybu rankingowego. Obecnie można osiągnąć maksymalnie 15 rangę. Za każdą zdobytą rangę czeka nagrodę w postaci złota, kart, fragmentów kart i nie tylko. Nagrodę otrzymuje się również na koniec każdego sezonu, a jej wysokość zależy od uzyskanej rangi. W obu przypadkach obowiązuje zasada, że im wyższa ranga, tym większa nagroda.

Specjalny film omawiający nowy system postępu gracza. (Nie zapomnijcie o włączeniu napisów):

Zmian jest dosłownie masa. Wszystkie nowości w obecnej aktualizacji znajdziecie tutaj. Myślę, że każdy kto gra w GWINTA powinien się z nimi zapoznać. Dzięki temu nie stracicie przewagi na polu bitwy.


Źródło: Oficjalna Strona – GWINT

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000