Okazje dnia:

The Division: Konflikt pojawi się już 24 maja!

The Division - Konflikt

Przemierzacie jeszcze ulice Nowego Jorku w The Division? Jeśli tak, to zapewne zainteresuje Was wiadomość, że kolejne darmowe DLC, zatytułowane Konflikt, pojawi się w grze już 24 maja, na wszystkich platformach. Niestety, jest to ostatnie darmowe rozszerzenie – następny w planach jest już płatny dodatek o nazwie Podziemie, który swoją premierę będzie miał w czerwcu.

Wracając jednak do „Konfliktu” – główną jego nowością będzie Najazd – Czyste Niebo, w którym gracze udadzą się na Rondo Kolumba. Rikersi obsadzili opuszczone przez LBM baterie przeciwlotnicze, zaś naszym zadaniem będzie odzyskanie nad nimi kontroli.

W aktualizacji pojawi się też nowa funkcja polowania na przywódców wrogich frakcji, które owocować będzie nagrodami, w tym zestawami sprzętu i talentami. Oficer przebywający w głównej bazie wyznaczy cel, zaś gracze będą mieli określony limit czasu na jego likwidację. Nowości nie ominą także Strefy Mroku, gdzie gracze będą mogli podczas ewakuacji ekwipunku, spróbować go przejąć z rąk innej grupy.


Źródło: Aktualizacja Konflikt w The Division

Autor: Derol

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000