Okazje dnia:

Albion Online: Aktualizacja Lancelot już dostępna!

Zgodnie z zapowiedziami Sandbox Interactive udostępniło dzisiaj rozszerzenie zatytułowane „Lancelot„. Jest to trzecia od czasu premiery Albion Online, tak duża aktualizacja. Wraz z nią wprowadzono system wędkarstwa, usprawniono działanie gildii, poprawiono optymalizację serwerów i wiele więcejKażdy gracz który zaloguje się do gry przed 19 marca otrzyma siedmiodniowy status Premium za darmo!

Co nowego:

  • Wędkarstwo

Po wyłowieniu, ryby można zamienić w posiłki lub sprzedać, tak jak inne surowce. Tak jak w przypadku pozostałych surowców w grze, wędkarstwo będzie miało różne stopnie do odblokowania, swoją własną zbroję i ścieżkę na Tablicy Przeznaczenia. Ponadto, gracze będą mogli zachować swoje najlepsze zdobycze i udekorować nimi ściany swoich domów.

  • Usprawnienia gildii

Liderzy mogą przydzielać obowiązki tak, jak tego chcą, co pozwoli wszystkim członkom gildii spędzać mniej czasu administracji, a więcej na walce, zbieractwu i szykowaniu do bitwy. Dzięki nowym skarbcom gildii i wyspom gildii i terytoriom, wszyscy członkowie będą mieli dostęp do wspólnej gospodarki gildii.

  • Poprawki działania serwera

Usprawnienia te powinny zapewnić graczom obniżony lag i szybsze działanie serwera, zwłaszcza w trakcie większych bitew.

  • Poprawki sezonu GvG

Gracze będą mogli od teraz umieszczać na terytorium wroga Magów-Łotrów, którzy będą kradli energię dla ich gildii. Magowie Wysysający Energię będą pojawiać wolniej w miarę, gdy jest ich więcej, lecz zabijanie ich będzie zapewniało większe nagrody. Cała energia, którą upuszczą będzie zdobywania bezpośrednio przez graczy na polu bitwy, zamiast trafiać bezpośrednio do gildii. W walkach GvG, zdobycie sfery spowoduje natychmiastowe odjęcie punktu drużynie przeciwnej, co oznacza, że zdobycie idealnej wygranej będzie znacznie trudniejsze.

  • Nowe zbroje – artefakty

Zbroje-Artefakty Stopnia 3 – Przedmioty takie jak Hełm Rozjemcy (który ogłusza przeciwników elektryczną falą uderzeniową AoE) i Kaptur Widma (który pozwala użytkownikowi na użycie umiejętności zbroi dwa razy pod rząd) zapewnią nie tylko nowe strategie defensywne, lecz także i ofensywne i wprowadzą walkę w Albionie na nowy poziom.

  • Przemieszczające się moby

Frakcje NPC będą od teraz pojawiać się w całym otwartym świecie. Ci wrogowie, stworzeni tak, aby mogli ich pokonać gracze solowi i małe grupy, będą zapewniali lepsze nagrody niż ci, których można spotkać w Ekspedycjach. Będą także miały różne stopnie rzadkości i trudności, od zwykłych zwiadowców, poprzez lepszych żołnierzy, po potężnych bossów.

  • Dobra luksusowe

Specjalne przedmioty upuszczane przez moby, składają się na nie artefakty i antyki z zamierzchłej przeszłości Albionu. Dzięki wartości zależnej od lokalizacji, te przedmioty zapewnią bardziej zróżnicowany system nagród za zabijanie mobów, nowe okazje do handlu i transportu i wprowadzą zupełnie nowy wymiar do ekonomii Albionu.

  • Nowe bramy piekieł

Mniejsze Bramy Piekieł, które będą oferowały mniejszą mapę dla walk 2v2 i będą znajdowały się w czerwonych i czarnych strefach i polegały na walce w systemie full-loot PvP,  Większe Bramy Piekieł (Dawniej Płonące i Diabelskie Bramy Piekieł) pozostaną w żółtych, czerwonych i czarnych strefach. Ta zmiana zapewni więcej możliwości gry dla tych, którzy chcą wziąć udział w bitwach PvP na mniejszą skalę i rozłożą każdy typ Bramy Piekieł bardziej równomiernie w świecie gry. Każdy rodzaj Bramy Piekieł będzie miał swoją własną ikonę na mapie, co pozwoli graczom łatwiej je rozróżniać.

  • Nowa ekspedycja

„W szponach kruka”, nową Ekspedycję Grupową T6, która stawia przed graczami zadanie uratowania schwytanego agenta ze szponów Uczniów Morgany, zanim ten ujawni im ważne sekrety.

Więcej na temat nowości rozszerzenia Lancelot znajdziecie tutaj.


Źródło: Informacja prasowa

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
410100