Okazje dnia:

Albion Online: aktualizacja Merlyn już 31 lipca

Albion Online Merlyn - aktualizacja

Sandbox Interactive wprowadzi aktualizację Merlyn do Albion Online już 31 lipca. Będzie to tym samym czwarta duża aktualizacja zawartości. Przyniesie ona system Wojen Frakcji, posterunki i rozwój handlu, nowy loch czy też  nowe stroje i trofea.

Głównym założeniem aktualizacji Merlyn jest tchnięcie nowego życia w rozgrywkę i sam Kontynent Królewski. Głównym czynnikiem będzie tutaj ogromny system Wojen Frakcji, dostępny dla graczy na wszystkich stopniach wtajemniczenia. Pisaliśmy o nim obszernie w tym miejscu.  Ponadto wśród nowości znajdzie się redystrybucja surowców w otartym świecie, która sprawi że magiczne surowce będą znacznie łatwiejsze do znalezienia w pobliżu Miast Królewskich.

Wprowadzone zostaną liczne premie rzemieślnicze i do ulepszania surowców dla graczy, którzy są gotowi transportować swoje dobra. Zmian doczeka się również interfejs użytkownika rynku – został on całkowicie przerobiony, dzięki czemu ma zaoferować prostszą obsługę. Natomiast nowy system przeciążania przedmiotów zapewni dodatkowy element wzbogacający bitwy. Aktualizacja Merlyn wprowadza także nowe, zaktualizowane lochy, nowe stroje, zaktualizowane bronie i zbroje i wiele innych usprawnień – więcej informacji na ich temat znajdziecie tutaj.


Albion Online Merlyn – aktualizacja
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
900100