Okazje dnia:

Ark: Extinction – znamy datę premiery kolejnego rozszerzenia

Ekstynkcja i dinozaury idą w parze, prawdopodobnie dlatego Studio Wildcard  zdecydowało się na Extinction jako nazwę  trzeciego nadchodzącego dodatku dla Ark: Survival Evolved. Według twórców, złowrogo nazwana ekspansja to miejsce, w którym historia ARK zatacza koło a gracze będą zaskoczeni.

Zdecydowanie jest naszym najbardziej ambitnym projektem i jesteśmy zachwyceni, że zabierzemy Cię z powrotem tam, gdzie wszystko się zaczęło. Zakończ swoją podróż przez światy ARK w „Extinction”, gdzie historia się zaczęła i kończy: na samej Ziemi! Spustoszona przez żywioł, planeta wypełniona fantastycznymi stworzeniami, zarówno organicznymi, jak i technologicznymi, posiada zarówno sekrety przeszłości, jak i klucze do jej zbawienia. Jako weteran przetrwania, który pokonał wszystkie poprzednie przeszkody, czeka na ciebie ostateczne wyzwanie: czy możesz pokonać gigantycznych Tytanów, którzy dominują na planecie i ukończyć cykl ARK, aby ocalić przyszłość Ziemi?”

Czego możemy się spodziewać? Wprowadzony zostanie nowy rodzaj skażonych dinozaurów, które będą dużo bardziej agresywne od tych standardowych. Poza tym  syntetyczny dino wspinający się po ścianach i mogący się teleportować lub  dino  nazwany „workiem gazowym”(można go nadmuchać i odlecieć jak balonem), to podobno wierzchołek góry lodowej jaka na nas czeka. Twórcy zapowiadają, że dodadzą sporo przedmiotów w stylu zwiadowczych dronów, kriokomór pozwalających zamrażać nasze złapane dino i wiele wiele innych.

Rozszerzenie zostanie wydane 6 listopada na platformie Steam, PlayStation 4 i Xbox One i będzie dołączone do pakietu Explorer i Season Pass.Będzie również dostępny jako samodzielna rozbudowa i aktualizacja.

W miesiącach poprzedzających publikację Extinction związane z nim Explorer Notes zacznie się pojawiać w całym ARK i innych pakietach rozszerzeń. Po zebraniu te notatki odblokują nowe skórki, a także „potężne warianty dinozaurów o tematyce Tek”. Pierwsza z tych notatek została wydana w zeszły piątek wraz z pierwszą skórą o tematyce „Zniszczony ster”.


Źródło: Oficjalna strona

Ark Extinction data premiery

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1200001