Okazje dnia:

Ashes of Creation: Pierwsze spojrzenie na dungeony

Ashes of CreationW trakcie minionego weekendu ekipa odpowiedzialna za Ashes of Creation udostępniła nowy materiał wideo prezentujący pierwsze spojrzenie na jeden z dungeonów, który pojawi się w grze. Co więcej deweloperzy zdradzili kilka szczegółów odnośnie przygotowań lochów.

Poniżej fragment wypowiedzi na temat lokacji Water Temple.

Water Temple (nie jest to oficjalna nazwa) jest tak na prawdę naszym pierwszym stworzonym dungeonem – miejscem z ogromną ilością ukrytych sekretów, które jest pierwsze na liście grupowych podbojów. Chcemy, żeby nasze lochy były charakterystyczne pod względem wyglądu i same w sobie, a nie jedynie tłem w grze. Włożyliśmy sporo wysiłku by upewnić się, że świątynia „opowie historię” zarówno poprzez klimatyczny wystrój jak i zaprojektowane mechanizmy. Chcemy, by każda kolumna, każda figura, każdy mural i każde stworzenie pomogło nam przedstawić opowieść o świecie gry.

Całą obszerną wypowiedź znajdziecie na stronie gry.

Ashes of Creation to oparte na silniku UE4, będące w fazie developmentu MMORPG w świecie fantasy. Twórcy gry stawiają na p2p model płatności, bez cash shopu w celu uniknięcia p2w. Intrepid Studios czerpie inspirację z takich tytułów jak: Lineage 2, World of Warcraft i Final Fantasy XIV. Przybliżona data premiery to 2018r.


Źródło: Oficjalna strona

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000