Okazje dnia:

H1Z1: Wielkie bum na koniec wczesnego dostępu!

auto royale h1z1

Wczorajszy dzień był jednym z tych ważniejszych w historii gry H1Z1. Po 3 letnim czasie produkcji gra w końcu ujrzała światło dzienne i wystartowała. Premiera nie była byle jaka, ponieważ produkcja otrzymała wiele nowej zawartości. Nowe pomysły zachwieją na chwilę internetem, ale czy zostaną pokochane przez graczy?

Aktualizacja z okazji premiery H1Z1 wnosi kilka ciekawych rzeczy, a tą najbardziej interesującą jest nowy tryb rozgrywki – Auto Royale. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wszystkim znany tryb Battle Royale, ale zamiast lądować na własnych nogach, startujemy od razu w samochodzie z 4 osobową ekipą. Rozgrywka jest oczywiście urozmaicona o wiele atrakcji jak skocznie czy wypuszczanie osłony dymnej. Całość przybiera bardzo rozrywkowy charakter, ale jak jest naprawdę? O tym trzeba się przekonać na własnej skórze, a w tej chwili zapraszam do obejrzenia filmu prezentującego Auto Royale:

Kolejnymi nowościami jest wiele usprawnień i zmian. Między innymi otrzymaliśmy nowy system punktacji, który będzie nagradzał graczy odpowiednio do ich wyników. Wraz z tym wystartował nowy sezon, który przynosi wiele nagród. Poza tym dostaliśmy poprawki odnośnie do interfejsu, nowy mechanizm rozmieszczania postaci na mapie oraz masę innych poprawek.

Producenci zapowiedzieli także plany dalszego wspierania i rozwoju gry. Ich głównym celem jestem poprawa stabilności gry i zwiększenie liczby klatek na sekundę. Cóż zobaczymy, jak to będzie i być może gra podniesie się z kolan. W ostatnim czasie nie układało się jej najlepiej, więc nic dziwnego, że studio Daybreak wprowadza masę nowości.


Źródło: Steam – Auto Royale H1Z1 i wiele więcej.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
503020