Okazje dnia:

World of Warcraft Battle for Azeroth: aktualizacja z 05 września

     

W środę miał miejsce kolejny reset serwerów, a wraz z nim wprowadzono sporo nowości. Dla miłośników PVP otwarto Fronty Wojenne, oraz pierwszy  sezon PVP. 

Natomiast dla maniaków PVE otwarty został raid  Uldir w trybie normalnym i heroicznym, oraz wystartował pierwszy sezon Mythic Keystone ( czyli dungeony Mythic+).Co każdy tydzień będzie pojawiał się także World Quest z World Bossem ,za zabicie którego jest szansa na zdobycie przedmiotu z 355 ilvl.

   ULDIR

 Miejsce gdzie swoje miejsce miały eksperymenty tytanów na przedwiecznych bogach. Niestety chroniące laboratorium pieczęcie zostały przerwane i tylko my możemy powstrzymać zło kryjące się we wnętrzu tego kompleksu. 

Panowie z Zamieci wprowadzili na razie tryb normalny i heroiczny. W Uldirze czeka na nas 8 bossów o zróżnicowanych mechanikach oraz interesujących dropach. Poniżej filmik z ubicia ostatniego bossa przez gildie ” Wildcard gaming”.

   FRONT WOJENNY

20-osobowa bitwa inspirowana systemami z Warcrafta III. Celem jest odbicie fortu z rąk wrogiej frakcji, odbudowanie go i wziąść odwet na przeciwnika, aby na ograniczony czas przejąć kontrolę nad Arathi Highlands. Zdobyć można ekwipunek oraz liczne wierzchowce, gadżety i zwierzaki.

   SEZON PVP

Zbobywamy punkty Coquest z pól bitew,rankingowych aren, cotygodniowego zadania Call to Arms i aktywności PvP w otwartym świecie. Co tydzień można otworzyć też skrzynię w Dueler’s Guild, na podobnej zasadzie co w podziemiach Mythic Keystone – wewnątrz znajdziecie ekwipunek oparty na najwyższym rankingu osiągniętym w danym tygodniu.

   MYTHIC KEYSTONE

Szaleńcze wyścigi o dungeon z najwyższym poziomem trudności rozpoczęte. Po ukończeniu pierwszego mitycznego podziemia w tygodniu otrzymacie klucz, który można aktywować na początku każdej instancji. Za pomyślne przejście podziemia jego poziom będzie rosnąć, a w wypadku porażki spadnie. Poza itemami z pojedyńczych dungeonów, możecie otworzyć skrzynię, w której znajduje się ekwipunek o jakości proporcjonalnej do poziomu Mythic Keystone, jaki udało Wam się zdobyć.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
2020000