Okazje dnia:

The Division: beta testy pod koniec miesiąca

beta testy The Division

Zaledwie w środę mieliśmy okazję zobaczyć zaprezentowany przez Ubisoft zwiastun Tom Clancy’s The Division, a dzisiaj mamy dla Was kolejną wiadomość związaną z tym tytułem. Potwierdziły się plotki o nadchodzących testach gry – jako pierwsi okazję do zabawy będą mieć posiadacze konsoli Xbox One już 28 stycznia.

Dzień później beta testy The Division rozpoczną się dla graczy PlayStation 4 oraz komputerów PC. Testy zakończone zostaną szybko, bo już 31 stycznia.

W testach mogą wziąć udział osoby, które zakupiły grę w przedsprzedaży. Istnieje również możliwość zapisania się poprzez oficjalną stronę gry, jednak nie daje to gwarancji otrzymania dostępu do testów.

Premiera Tom Clancy’s The Division zaplanowana jest na 8 marca tego roku na komputery PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Akcja gry rozpoczyna się w Czarny Piątek, czyli najpopularniejszy dzień wyprzedaży w Stanach, który rozpoczyna okres świąteczny. W tym dniu ma miejsce atak terrorystyczny przy pomocy wirusa, który rozprzestrzeniany jest na banknotach. Skutkiem ataku następuje pandemia w Nowym Jorku; w mieście panuje chaos, a do akcji wezwana jest tytułowa agencja The Division, w której członka wciela się gracz.

Akcja skupiona jest na Nowym Jorku, pozwalając graczowi na swobodne poruszanie się po ulicach miasta. Podczas eksploracji gracz napotka na licznych przeciwników m.in. terrorystów odpowiedzialnych za atak, czy też zwalczające się frakcje. Tytuł oferuje system rozwoju postaci, pozwalający na sporą elastyczność oraz crafting, dzięki któremu wytworzymy nowe przedmioty czy też naprawimy już posiadany ekwipunek.


Źródło: Oficjalna strona – beta testy The Division
Autor: Derol

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000