Okazje dnia:

Blizzard ogłasza Czarny Piątek w Heroes of the Storm!

Blizzard już dziś, we wtorek 21 listopada postanawia rozpocząć promocję z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku. Od 21 aż do 27 listopada będziecie mogli w Heroes of the Storm zaoszczędzić na niektórych zestawach, skórkach oraz wierzchowcach, a nawet kupić 360-dniowy stymulator w promocyjnej cenie.

Stymulator na 360 dni w Heroes of the Storm. 

Do gry powraca stymulator na 360 dni, który zapewni bohaterom premię 100% do zdobywanego doświadczenia, a także szybsze bogactwo dzięki premii 150% zdobywanego złota za każdy mecz. Dostępny on będzie w cenie 6000 klejnotów – zniżka 33%, a jego działanie rozpocznie się w chwili jego nabycia.

Czarny Piątek w Heroes of the Storm!

Ponadto podczas tegorocznej promocji możecie zdobyć kilka legendarnych skórek wchodzących w skład ograniczonego czasowo zestawu: Czerwone i Czarne, dostępnego za 3500 klejnotów (zniżka 33%). Kolejne skórki znajdziecie w pakiecie Czarny Piątek  w obniżonej o 29% promocyjnej cenie za 900 klejnotów.  W tym czasie także wielu bohaterów, skórek i wierzchowców dostępnych będzie o 50% taniej. Pełną listę przedmiotów objętych promocją znajdziecie w tym miejscu.


Źródło: Blizzard ogłasza Czarny Piątek w Heroes of the Storm!
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
520000