Okazje dnia:

Crossout: frakcje powiększą się o Podżegaczy rodem z Mad Max

Crossout Frakcje Podżegacze

Targem Games i Gaijin Entertainment wprowadzili nową aktualizację do Crossout. Jedną z głównych nowości jest siódma już frakcja – Podżegaczy (Firestarters). Cechuje się ona zamiłowaniem do ognia; wśród ich wyposażenia znajdziemy więc bomby zapalające, drony kamikaze, czy też podwozia zbudowane z potężnych rozdrabniarek.

Do gry trafił także Spopielacz – prosta, ale niezwykle skuteczna katapulta, miotająca pociski wypełnione paliwem i podpalające duże obszary. Kolejną z nowości jest wyrzutnia Fortuna, która strzela serią trzech płonących opon, wybuchających w momencie zderzenia. Ponadto do gry trafił miotach płomieni Draco, czy też karabin Podżegaczy – Wilkołak.

Wilkołak, czyli nowa kabina Podżegaczy pozwala przekuć porażkę w zwycięstwo w widowiskowy sposób. Wszystko za sprawą niewielkiego, zdalnie sterowanego drona wypełnionego ładunkami wybuchowymi. Ten aktywuje się po zniszczeniu pojazdu gracza, dając mu 10 sekund na rewanż – wystarczy dogonić wroga i posłać go do piachu w samobójczym ataku!

Oprócz tego aktualizacja 0.9.0 wprowadza parę nowości do mechaniki rozgrywania pojedynków. M.in. zwiększony został maksymalny czas trwania bitew PvP z 3 do 5 minut dla graczy, którzy osiągnęli 10 poziom. Dodatkowo, wydłużono o 50% czas wymagany na zdobycie celu, pozwalając na planowanie bardziej złożonych taktyk i pełne wykorzystywanie różnorodnych wariantów uzbrojenia. Dodatkowe informacje na temat nowości i zmian w Crossout znajdziecie na oficjalnej stronie.


Źródło: Crossout Frakcje Podżegacze
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
100200