Okazje dnia:

Crossout: Nowe tryby gry i usprawniona SI w aktualizacji 0.8.3

Crossout, postapokaliptyczna gra akcji MMO otrzymała aktualizację o numerze 0.8.3. Tytuł wzbogacono o dwa tryby rozgrywki dla PvP oraz PvE oraz nową mapę. Dodatkowo, aktualizacja usprawnia działanie SI, dzięki czemu kierowane przez nią pojazdy są teraz jeszcze bardziej niebezpieczne, a rozgrywka przeciwko nim ciekawsza.

Nowy tryb rozgrywki

„Bedlam” to nowy tryb gry, dostępny dla wszystkich, niezależnie od poziomu i stworzony z myślą o pojedynkach przeciwko graczom. Dzięki nielimitowanej liczbie wskrzeszeń, uczestnicy mogą na bieżąco sprawdzad przydatnośd bojową komponentów zainstalowanych w pojazdach. Po wyborze optymalnego uzbrojenia i opancerzenia „Bedlam” pozwala skupić się na poprawianiu taktyk podczas rozgrywek zespołowych. W trybie gry PvE, nazwanym „Kontratak”, zadaniem graczy jest przejęcie i utrzymanie platformy wiertniczej, utraconej na rzecz bandytów. Pierwszym etapem zabawy jest skoordynowane natarcie na umocnione pozycje wroga. Po pokonaniu bandytów i naprawie konstrukcji obronnych przychodzi czas na drugi etap – obronę strategicznego punktu przed tytułowym kontratakiem oraz kolejnymi falami wrogich maszyn.

Bitwa o Rafinerię

Wraz z aktualizacją 0.8.3 do Crossout trafiła nowa mapa – Rafineria, będąca polem bitwy do rozgrywek w trybie PvE. Zniszczone zakłady przetwórstwa chemicznego przyciągają uwagę łupieżców artefaktem starego świata skrywanym w zgliszczach. Aby dostać się do środka, gracze mogą wybrać krótką trasę przez zalane wejście lub łatwiejszą, ale dłuższą drogę dookoła kompleksu. Wewnątrz zakładu czeka rozległa sieć wąskich rurociągów i na wpół zatopione korytarze zniszczonej rafinerii. Zadania nie ułatwiają zaminowane wejścia, zażarcie bronione przez bandytów, ale zdobycie artefaktu wynagradza podjęte wysiłki.

Ulepszona Sztuczna Inteligencja

Sterowani przez komputer przeciwnicy z trybów PvE zostali przeprojektowani tak, by lepiej oddać charakter i strategie odpowiednie dla poszczególnych frakcji. Wykorzystując nowe taktyki, Sztuczna Inteligencja stała się mniej przewidywalna, a co za tym idzie – znacznie groźniejsza. Członkowie grupy Lunatic atakują zgrają, koncentrując się na najbardziej zniszczonych pojazdach swoich przeciwników. Nomadzi z kolei, wykorzystując nowoczesne drony i generatory niewidzialności, będą dąży do zatrzymania walk na dużym dystansie. Zróżnicowane frakcje zmuszą graczy do stosowania odmiennych taktyk. W tym momencie usprawnienia Sztucznej Inteligencji dotknęły grupy: Lunatics, Nomads i Scavengers, ale wraz z nadchodzącymi aktualizacjami dołączą do nich kolejne.

Więcej informacji o nowych trybach i dodatkach znajdziecie na oficjalnej stronie oraz na blogu deweloperskim.


Źródło: Informacja prasowa

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
700000