Okazje dnia:

Dead Maze: Nowe izometryczne MMO z zombiakami!

dead maze premieraNa horyzoncie pojawiło się nowe MMO z apokalipsą zombie w tle. Premierę Dead Maze zaplanowano na początek 2018 roku na komputery PC (w serwisie Steam).

Akcja rozgrywa się w świecie zrujnowanym przez plagę zainfekowanych. Kluczowym elementem rozgrywki przewidzianej dla tysięcy graczy będzie współpraca podczas odkrywania i pozyskiwania zasobów w celu przeżycia i odbudowy społeczeństwa.

W Dead Maze gracze wcielą się w niedobitki ocalałych muszących współdziałać ze sobą – tylko w ten sposób przetrwają w spustoszonym świecie, gdzie śmierć czai się za każdym rogiem. Pozyskane zasoby można zamieniać w umożliwiające przetrwanie zapasy, a zwykłe przedmioty mogą posłużyć za śmiercionośną broń w walce z szeroką gamą agresywnych i działających niczym rój owadów zainfekowanych.

Niektóre funkcje Dead Maze:

  • Współpraca to podstawa: współdziałaj z innymi, aby docierać do obfitujących w niebezpieczeństwa i łupy miejsc składających się na spustoszony świat. Poszukuj zasobów, wytwarzaj niezbędne do przeżycia przedmioty i walcz z wszechobecnymi hordami zainfekowanych.
  • Weź udział we wciągającej, rozgrywającej się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych historii, w której to gracze decydują o jej przebiegu. Wchodź w interakcję z szeregiem drugoplanowych postaci i walcz o przetrwanie.
  • Broń się i pokonuj hordy zainfekowanych, korzystając z liczącego ponad 500 przedmiotów arsenału: od noży kuchennych aż po starą bieliznę.
  • Przyjdzie ci się zmierzyć nie tylko z nieumarłymi, ale również z głodem, pragnieniem, ranami i chorobami. Racjonuj dostępną żywność i napoje; monitoruj swój stan zdrowia dzięki rozbudowanej mechanice przetrwania.
  • Swobodnie wybieraj i zmieniaj archetypy postaci: od medyka pomagającego innym, przez twardziela biorącego na klatę ciosy aż po zadającego obrażenia napastnika – wszystko za sprawą szerokiej gamy umiejętności i wszechstronnego wyposażenia.
  • Uważaj: zainfekowani współpracują ze sobą i kierowani są zaawansowaną SI. Sformują grupę, zanim cię zaatakują. Wrogowie są bardzo zróżnicowani pod względem wyglądu i rozmiaru: niektórzy z nich mogą np. gwałtownie wybuchać, infekując przy okazji kolejne osoby. Spotkasz też bossów, którzy wyślą przeciwko tobie jeszcze więcej nieumarłych.
  • Załóż obozowisko, a także zbuduj i wyposaż swój dom z pomocą innych. Sadź rośliny, dbaj o warzywne grządki lub hoduj bydło, jeśli chcesz zyskać dostęp do dodatkowej żywności w postaci np. mleka.

Gra będzie wydana w modelu F2P. Więcej szczegółów na temat gry pojawi się już wkrótce.


Dead Maze premiera – informacja prasowa

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
100000